Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu nasıl bir ilandır!

belliki daha çok toy bir arkadaş bu oda gün gelir olgunlaşır ve böyle kendini komik duruma düşürmez...

bizde arabalarımızı cok sevıyoruz ama bu adam aşk yasıyo ondakı sevgı gercekten bı baska puhaha

:D Can abi, vantilatör değilde hava filtresine klima takmayı düşünüyorum daha iyi soğuk hava çeker diye :)

Söyleyecek söz bırakmamış ki adam ne söylesen boş artık yazık ama fiber tampona o kadar para plastik serviste 3000 lira yuhh be hiçmi araştırmamış soruşturmamış

valla ben diyetteydim 10 kiloya yakın verdım arabanın gidişatinida etkiledi beygire vuracak olursak arabaya +3-4 beygir katmıstır

Şehiriçinde 27 kuruş yakıyomuş yuh. Aracın fabrika verisi şehiriçinde 7.1 lt
Ufak bir hesap, kaldıki araç fabrika verisinden fazla yakar.
Benzin: 4,35 x 7.1 = 308.850 Kr.

Bilmeyen biri bunları okuyup inannırsa parasıda varsa 'satılır' diye düşünmüş olabilir yada kendisi ciddi anlamda kazıklanmış ta olabilir.:)

xx

ben de bugun arabamı yıkattım.. kir gidince arabanın yürüyüşü değişti brabuslara bile kafa tutuyor hahahaa

Geri
Üst Alt