Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu nasıl bir ilandır!

Araba güzel duruyor fakat eleman açıklamalarda çok sallamış,yada bilmiyo veya başkaları tarafından söylenen sözleri yazıyor...:)

ben bugün gittim arka ve ön logoları şeffaf filmle kaplattım arabaya bi 15 hp güç kattı :eek:

Sahibinden de araba ilanlarına bakarken "Bundan daha iyisi yok", " Daha iyisi varsa bedavaya verecem" tarzındaki ön başlıkları görünce arabaya bakma gereği dahi duymuyorum..

kaputun üstüne çay bardağı koyduğum zaman bende +5 bg felan alıyorum yanı dogrudur :eek: alkışlarla yaşıyo arkadaş yaa :D

ozaman aracı aldığımda ilk işlerim kaput altına vantılator(10 hp),arka ve ön logoları şeffaf film(15hp) ve kaputun üstüne çay bardağı (5 hp) toplamda 30 hp puhahapuhaha

[FONT=&quot]Göze alabiliyorsanız..![/FONT]
[FONT=&quot]-sizi yolda durdurup 'araban çok güzelmiş ağbi' demelerini![/FONT]
[FONT=&quot]-park ettikten sonra ona bakmadan başından ayrılamayacağınızı..![/FONT]
[FONT=&quot]-seyir halindeyken sizi yiyecekmiş gibi bakmalarını..![/FONT]
[FONT=&quot]-Mağaza vitrinlerindeki yansımalarınızı seyrederken dikkatinizin dağılmasını..![/FONT]
[FONT=&quot]-Gün sonu evinizin camından ona bakmak için bahaneler üretmeniz gerektiğini..![/FONT]
[FONT=&quot]-Sebebini anlayamadığınız yol vermeleri(aracınızı izlemek için yapıyorlar)..![/FONT]
[FONT=&quot]-Ondan bahseden arkadaşlarınızın sonu gelmiyen muhabbetlerinden sıkılmamayı..![/FONT]
[FONT=&quot]Bu ve benzeri gerçekler sizi sıkmaz ise bu LEON u tavsiye ederim...

Bravo genç İnsan !!!
[/FONT]
puhahapuhahapuhaha[FONT=&quot]
[/FONT]

Geri
Üst Alt