Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu nasıl bir ilandır!

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Seat Leon 1.2 TSI Style 2011 Model 40.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 56080308

ön arka fiber tampona 4300 lira vermiş, güzel kazık yemiş :) ben komple aerokiti hemde plastik olanı 3500 liraya aldım :) spoiler ve marşpiyel dahil. spoiler ve marşpiyelle 6000 liraya yakın bodykit oluşuyor :D

Advan jant-lastik demiş advanın resimdeki modeli var mıydı ya :D ve sadece jant 3500liradan başladığı advan markasında jant lastiği 2500 liraya almış.

Subaru impreza hava turbo mercedes kompresör kiti ne hala çözemedim biri bana açıklayabilir mi :D

Sanırım bizim forumdan değil, fakat milletde böyle kandırılmazki ya!

adaş bu araç bizim forumdandı..hatırlayın jantlarını satmak için gelmişti ilk.. 2 tane aero leon kaputları açık yanyana fotoları vardı :)

aynen hatırladım adaş,

Can abi sen anlarsın ya şu subaru hava kiti turbo kompresör mercedes falan bu dalga ne 10hp veriomuş bende yaptırcam :D

Mal müşteriye satılır saygı duymak lazım alacak adam arastırıpta almalı tabi doğru değil bu sekilde satış zaten seat leon u bilen adam alır aksi takdirde gereksiz bir ön yargı var seatta o yüzden sorun olmaz bence :)

Leona binenler arasinda cok kendini kaybetmis goruyorum ne zannediyolar bu arabayi:)

• Beğen
Reaksiyonlar: HaKo
ya öyle ilanlar varki adam fiber tampon takmış özel yaptırdım türkiyede tek eşi benzeri yok diyor :)

Geri
Üst Alt