Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu markanın jantları hoşuma gidiyo

kardeş çok kollu hoşuma gitmiyo zaten var onun için beş kollu veya daha farklı bakacam da 17 mi 16 mı ona karar veremedim

paşa takacaksan minimumda 17 tak olurdersende 18 en güzeli jant büyüdükce görsellikte artıyor arabada tabi yakışan jantla

ozaman kardeş hem lastik hem jant lazım bunlarda kışlık takılı kalacak onlarda yazlık demi

Aynen paşam kış oldumu şuan olanlar yazında 17 olanları lastik çıkar tak olmaz jant temiz kalır direk seneye bende öyle yapıcam kısmet olursa

paşa takacaksan minimumda 17 tak olurdersende 18 en güzeli jant büyüdükce görsellikte artıyor arabada tabi yakışan jantla
gökhan kardeş zatenmaksimum 17 yapabilirim biz zaten büyük beş kişi +2 küçük seyahat ediyoz ondan .yani ona bile korkuyom sürter diye çünki bide yay yapmak istiyom

gökhan kardeş zatenmaksimum 17 yapabilirim biz zaten büyük beş kişi +2 küçük seyahat ediyoz ondan .yani ona bile korkuyom sürter diye çünki bide yay yapmak istiyom

ben daha önceki leonlarımda 17 inç Audi S5 jantı taktım 3,5 FK yay ile bizde 5 yetişkin ve +2 küçükle seyahat ettik ve hiç bir sıkıntı olmadı lastik ebatlarımda 225 45 17 ama jantların ET kalınlığının ET45 olmasına özen göster yoksa sürter

ben daha önceki leonlarımda 17 inç Audi S5 jantı taktım 3,5 FK yay ile bizde 5 yetişkin ve +2 küçükle seyahat ettik ve hiç bir sıkıntı olmadı lastik ebatlarımda 225 45 17 ama jantların ET kalınlığının ET45 olmasına özen göster yoksa sürter
gökhan et derken kalınlık demi yoksa başka bişey mi

Geri
Üst Alt