Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu lip'i nerden bulabiliriz?

buna benzer lip Ömercan da var..hatta o sahibindendeki ilandaki araç onun flamplı lip

Bu lip site üyelerinden Ömercan ın arabasında var hatta ilandaki araçta onun aracı....

mesajı gönderdim bakalım ne olacak bizim eski eve 170 - 180 km lik bir mesafede..

Ersoy abi fiber işine girmeyi düşünürsen beraber yaptırabiliriz.ben de beğeniyorum.ilk ömercanda görmüştüm hoşuma gitmişti ama koyduğun resimlerdeki gibi tamponun çizgisine uygun yaptırırsak daha da hoş olur

Konu başlığındaki kiti Almanya' da MS DESING adında bir firma üretiyor ama her marka araç için aynı model tasarımı var.

Leon için olan kitin ön lipi ise sadece makyajsız FR ve Cupra tamponuna uyuyor.

Fahrettin kardeşin attığı linkteki lipi Maslak sanayide bi kalıp ustası var, o yaptı.

Ömercan diye bi kardeşimiz var, makyajlı standart tampon için özel kalıp çıkarttırdı.

Ersoy abi fiber işine girmeyi düşünürsen beraber yaptırabiliriz.ben de beğeniyorum.ilk ömercanda görmüştüm hoşuma gitmişti ama koyduğun resimlerdeki gibi tamponun çizgisine uygun yaptırırsak daha da hoş olur

Tamam olur aybars sen bi araştır o zaman haberleşelim ...

Geri
Üst Alt