Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu lip takımından nerden bulabiliriz...

Joke-R

Kayıtlı Üye
Bu lip çok hoşuma gitti ama araç sahibi arkadaşa sorduğumda yurt dışı felan dedi.Bi bakın bakalım tanıdık gelicekmi ? Marka model bilsem ben kendimde getirtebilirim..Sanki iki parça gibi.sislerin alt tarafından öne doğru uzanan bir parça felan var..

Tanıdık geliyormu ?

Ekli dosyalar

• FR_Lip.jpg
    FR_Lip.jpg
    102.7 KB · Görüntüleme: 73
  • Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Bu lip çok hoşuma gitti ama araç sahibi arkadaşa sorduğumda yurt dışı felan dedi.Bi bakın bakalım tanıdık gelicekmi ? Marka model bilsem ben kendimde getirtebilirim..Sanki iki parça gibi.sislerin alt tarafından öne doğru uzanan bir parça felan var..

Tanıdık geliyormu ?

konu takibimde. Sanırım aynı sayfada bakmışız :) Büyük ihtimalle custom bir lip gibi duruyor. Custom olöasa bile style pakete uymaz gibi.

Açıkça ben beğenmedim bunu bursada yapanın daha iyi duruyor

Açıkça ben beğenmedim bunu bursada yapanın daha iyi duruyor
Örnek ve beğendiğiniz lipleri paylaşsanız ? Merak ettim :) hatta genelleyelim..

Arkadaşlar mesaja konu olan lip ile ilgilç bilginiz olsun olmasın beğendiğiniz lip ve tampon değişikliklerini paylaşırsanız çok sevinirim :)
[doublepost=1484397440,1484397304][/doublepost]
konu takibimde. Sanırım aynı sayfada bakmışız :) Büyük ihtimalle custom bir lip gibi duruyor. Custom olöasa bile style pakete uymaz gibi.
:) ig den bahsediyorsun sanırım orda gördüm ben araç sahibine ulaştım da arkadaş adam cevap vermek istemedi arkadaşı almış yurt dışından diyip geçiştirdi :/ bana değişik geldi..rieger i sevmiyorum ama diğer liplerde hep bir birini tekrar ediyor...öle çok usdm tarzı şaşalı ve abartılı bişi istemiyorum sevmiyorum sade küçük dokunuşlarla büyük etkileri olan parçalar hoşuma gidiyor..

b0276cb027e1baa4bf298aa6358b5f56.jpg

Ben bu eki beğeniyorum ama Cupra tampona uyumlu değil

Geri
Üst Alt