Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Leonu tanıyan var mıdır??

akin

Kayıtlı Üye
Bir tutkudur SEAT...Dönüp dolaşıp yine Seat'a dönüş yapıyor olman sevindirici.. :) Şimdiden hayırlısı olsun Akın abi...

konuyla alakasız da bmw'den memnun kaldınız mı hiç ?

evet kaldım.arkasından resmen bakakaldım ve üzüldüm..Neden sattın dersen nakit ihtiyacından dolayı.

Abi özel mesaj attım.. [MENTION=209]akin[/MENTION]

seata domenız sevındırıcı dsg 2010 yılından sonrakı araclarda ısı duzelttı dıye bılıyorum yanı sıkıntı yok dıyorlar ben kullanmıyorum sadece okudugum paylasımlardan yazıyorum bunu ayrıca arac sankı tanıdık gelıyor ama sımdı tam bılmedım

• Beğen
Reaksiyonlar: akin
Aracı bugün detaylı check-up'a soktuk..Sorun çıkmadı maşallah...Kaporasını verdi sanırım haftaya aracına binecek...Akın abiye şimdiden hayırlı olsun diyorum.. :) @akin

333cv11.jpg

• Beğen
-Aracın kaporasını verdim hafta içi noter işlemlerini tamamlayarak teslim alıcam
-Sezgin ( @schumi ) kardeşime çok teşekkür ederim ilk andan son safhaya kadar , çok yardımları dokundu ayrıca güzel misafirperverliği ve muhabbeti için ayrıca teşekkür ederim. scw'nin sadece bir forumdan öte ;güzel arkadaşlıkların kurulduğu bir paylaşım olma özelliğini de bir kez daha görmüş oldum.

Hadi hayirli olsun ozaman tekrardan bir seat daha kazandik:))

• Beğen
Geri
Üst Alt