Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu leon alinirmi?

Kaan34tn

Kayıtlı Üye
164866191

Merhaba arkadaslar, bu ilandaki seat leon bu fiyata sizce nasildir?

Yani bu fiyat fazla mi diyorsunuz? Cogu ilanda durumlar boyle acaba bunlarin edecegi gercek fiyat nedir arkadaslar eylul gibi leon 1.6 tdi alacagizda

Birde bu leonlarin bazilarinda hatta cogunda park sensoru yok onun orjinal olup olmadigini nasil anlariz!

Yani bu fiyat fazla mi diyorsunuz? Cogu ilanda durumlar boyle acaba bunlarin edecegi gercek fiyat nedir arkadaslar eylul gibi leon 1.6 tdi alacagizda

Birde bu leonlarin bazilarinda hatta cogunda park sensoru yok onun orjinal olup olmadigini nasil anlariz!

Kardeşim bence ikinci el dizel almak yerine madem o paraları gözden çıkarı yorsun 1.2tsi yeni Leon almanı yada o kadar çıkamam dersen Ibiza ST yi de şiddetle tavsiye ederim... orjinal olmayan park sensörleri tamponda çıkıntı gibi duruyor... orjinaller ise tampom yüzeyi ile aynı seviyededir buradan anlayabilirsin...

Abi biz 1.6 astra 2011 sattik yakitindan dolayi 1-2 ay once yilda 15-20 bin yaptigimiz icin dizel almak zorudayiz bende leon hastasiyim o yuzden 1.6tdi da kararlastirdik ailecek..kışın almayi planliyoruz fiyatlari biraz abartarak yaziyolar sahibinden de o yuzden bunlarin gercek ederini ogrenmek istiyorum ben..

Yılda 15-20bin için dizel alınmaz bence... 30-35-40bin filan yapıyorsan dizel tabiki çok iyi olur... ancak şuna emin ol dizel bu az yakıyor diye bu sefer daha çok geziyorsun bu seferde benzinle tırsarak yaptığın masraf kadarını dizelle yapıyprsun aynı kapıya çıkıyor tecrübeyle sabit... yinede siz bilirsiniz... şimdiden hayırlı olsun...

Dogru diyorsun Abi ama simdi babamda oyle dizel dedigi icin artik daha yapcak bisey yok maalesef:) kisin bu cinsteki arabalar yani sanruf 17 jant donanimindaki km si dusuk leon ne kadar alinir onu merak ediyorum.. Bu ilandaki mesala 46-47 mi ederi var

Tesekkurler

Dogru diyorsun Abi ama simdi babamda oyle dizel dedigi icin artik daha yapcak bisey yok maalesef:) kisin bu cinsteki arabalar yani sanruf 17 jant donanimindaki km si dusuk leon ne kadar alinir onu merak ediyorum.. Bu ilandaki mesala 46-47 mi ederi var

Tesekkurler

O sitedeki ilanlar coşmuş zaten sevgili kardeşim... sizin almayı düşündüğünüz aylarda muhtemelen fiyatlarda düşme olur... benim aracım 2013 model 1.2TSI DSG... ben geçen mayısta 48000 e aldım... yaklaşık 2000 tescil kasko sigorta filan tuttu neredeyse 50000 e geldi bana... aracın şu anki kampanyalı fiyatı 57400... ama bugün servvisteki arkadaş elini öpene en az 51-52 ye satarsın abi dedi... ama malum sitedek bir sivri zekalı 2011 model 36500 de TDI araca da55000 istiyor... yine söylüyorum ben olsam benzinli tertemiz bir Leon bulurum tüpü yoksa birde tüp takarım... taşşş çatlasın 40000 e mal ederim... zevkle binerim... hem şunu unutma TDI iyi güzel ama bilmelisin ki km arttıkça TDI ın bakım masrafları benzinlinin ortalama 3 katını buluyor... yani yakıttan yaptığın karı bakıma veriyorsun... diyeceklerim bu kadar... şimdiden hayırlı olsun...

abi araba fiyatlari gercekten ucmus durumda..
Sagolasin degerli goruslerin icin..

Geri
Üst Alt