Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu Lastik Markasını Bilen Varmı?

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında Cihan tarafından paylaşıldı.

1. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Viking Protec II .. Continentall in yan markasıymış alman malı. 225 40 18 Lassa ve Kumho düşünüyordum bi abi bunu önerdi? Kullanan bilgisi olan varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim:)

2. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    yemek saatinde konu açarsak böyle olur tabi:) güncel..

3. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    conti'nin kendisi pek tutulmuyor çabuk eriyor diye..yancısı hiç çekilmez.bence lassa'dan şaşma.

4. eengineer

eengineer SCW Üyesi

579
    114
    43
    Lassa ibizalarda çok problem oluyor, sert amörtüsör sert lastikle birleşince :rolleyes: ayvah eyvah... son sefer paraya kıyıp michelin aldım , tadına konforuna doyum olmadı... ama ucuz olucaksa lassa olsun tabi..

5. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    lassa ve michelin Vr'mi yoksa michelin Hr'mi

6. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Valla ilk defa duydum markayı üretim yeri almanyaysa kaliteli olabilir ama bilmediğim bi lastik hakkında yorum yapmam yanlış olur...

7. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Lassadan daha iyi midir bilemiyorum ama continentalin yan markalari uniroyal ve barum diye biliyorum..ben contiden memnunum 25K km oldu halen cok iyi durumda tabiki kullanim kosullari ile de alakali..hep kaymak asfaltta patinajdan uzak kullaniyorum..bir nevi Almanya sartlarinda:)

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    ilk defa duydum.. :)

9. eengineer

eengineer SCW Üyesi

579
    114
    43
    Cezmi abim, lassa performans serisi idi 195-55-15 ama tam bilemiyorum kodunu, michelinde power saver modeli..

Sayfayı Paylaş