Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Lastik Markasını Bilen Varmı?

Cihan

Kayıtlı Üye
Viking Protec II .. Continentall in yan markasıymış alman malı. 225 40 18 Lassa ve Kumho düşünüyordum bi abi bunu önerdi? Kullanan bilgisi olan varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim:)

yemek saatinde konu açarsak böyle olur tabi:) güncel..

conti'nin kendisi pek tutulmuyor çabuk eriyor diye..yancısı hiç çekilmez.bence lassa'dan şaşma.

Lassa ibizalarda çok problem oluyor, sert amörtüsör sert lastikle birleşince :rolleyes: ayvah eyvah... son sefer paraya kıyıp michelin aldım , tadına konforuna doyum olmadı... ama ucuz olucaksa lassa olsun tabi..

Lassa ibizalarda çok problem oluyor, sert amörtüsör sert lastikle birleşince :rolleyes: ayvah eyvah... son sefer paraya kıyıp michelin aldım , tadına konforuna doyum olmadı... ama ucuz olucaksa lassa olsun tabi..

lassa ve michelin Vr'mi yoksa michelin Hr'mi

Valla ilk defa duydum markayı üretim yeri almanyaysa kaliteli olabilir ama bilmediğim bi lastik hakkında yorum yapmam yanlış olur...

Lassadan daha iyi midir bilemiyorum ama continentalin yan markalari uniroyal ve barum diye biliyorum..ben contiden memnunum 25K km oldu halen cok iyi durumda tabiki kullanim kosullari ile de alakali..hep kaymak asfaltta patinajdan uzak kullaniyorum..bir nevi Almanya sartlarinda:)

Geri
Üst Alt