Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BU KAZADA KİM HAKLI ( acill)

transit yola göre yanlış yerde duruyor. kesinlikle siz haklısınız. sizin şeriti işgal etmiş...
geçmiş olsun

valla bu konularda çok tecrübem yok ama adam senn şeridindeyse sen haklısın neresinden vurursan vur araca fark etmez.

Bence bu kazada sen biraz virajı içten almış gibi gözüküyorsun transıt zaten senin şeritte bence %50 / %50 verir, geçmiş olsun..

Bence sen haklısın çünkü senin yolunu işgal etmiş gibi görünüyor.

tşk ederim arkadaşlar.. bende kendimi virajı biraz içten aldığım konusunda suçlu buluyorum dogrusu. ;)

Bence haklısın. Transite haklı diyenler onu tanıyanlardır kesin. sen içten bile sokağa girsen onun durduğu yer tamamen sana ait olan şerit. %50 suçlu bulunursan sana haksızlık olur diye düşünüyorum. umarım minimum oranda kurtulursun. çok geçmiş olsun.

ilk resime bakınca sen haklısın ama ikinci resme göre ikinizde kusurlusunuz eğer tramere giderse büyük ihtimal %50-%50 çıkar. ama tabi bu tutanak tuttuysanız nasıl tutulduğuna bağlı. eğer aracı dönerken farkettim yavaşlamaya çalışıp sola kırdım derseniz/dediyseniz sizin lehinize çıkabilir.

büyük geçmiş olsun

Geçmiş olsun, karşı taraf hatası gibi görünüyor, sonucu bekliyoruz.

Transitteki öküzün o şeritte ne işi var ve madem frene basacak zamanı var, niye frene basmak yerine sola kırmadı:mad: Siz de virajda frene basarak adamın üstüne kaymışsınız muhtemelen:(... Geçmiş olsun:(

Geri
Üst Alt