Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BU KAZADA KİM HAKLI ( acill)

weycell

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2 gün önce bir kaza geçirdim ana yoldan sol ara yola sapacakken birden karşımda ford transit belirdi 2 3 metre mesafe war frene bastı yol buzlu oldugu için kayarak üstüme geldi bende frene bastım kayarak kafa kafaya girdik.. etrafımdaki insanlar sen suçlusun diyor ama araç bana göre sol tarafta olması gerekirken sağa yanaşmış benim şeridimi işgal etmiş. kimileride arabanın sol tarafını vursaydın sen haklıydın sağı vurduğun için sen suçlusun diyor. zaten ülkemizde kaza anında ağzı olan konuşuyor trafik geldi zaten maddi hasarlı oldugu için tutanağı bize verdi anlaşın dedi gitti.sizlerinde görüşlerini almak istedim bende sizce bu kazada kim haklı kim haksız..;)kazaaa.jpg
kazaaaa.jpg kaza.jpg kaza.jpg

Ekli dosyalar

• kazaaa.jpg
    kazaaa.jpg
    52.7 KB · Görüntüleme: 26
  • kazaaaa.jpg
    kazaaaa.jpg
    39.6 KB · Görüntüleme: 25
  • kaza.jpg
    kaza.jpg
    45.9 KB · Görüntüleme: 29
Dediğin doğru toprağım o senin şeridini işgal ettiği için o haksız bana göre. Bu arada bingöl değil mi burası ?

ewt kardaşım bingöl burası. sendemi bingöllüsün.. exper raporunu bekliyoruz işte inş seninde dediğin gibi haklı bulurlar bizide sigorta karşılar zararımızı :D

Bingölün hangi sokağı bu çıkaramadım 1 yıl kaldım :)

Bence sen haklısın dostum...

toki konutları .. umarım senin de dediğin gibi fotolarda görünmüyor ama hasar büyük :)))

resimlere bakarsan sen haklısın ama ben birtürlü anlam veremiyorum bu trafik kazalarını neye göre değerlendirdiklerini

fotoları biraz geniş açıdan çekseydin yolu tam görse iidk yorum yapardık fakat tahminim yarı yarıya gibi gözüküyor sigortalardan yaptırırsın fakat suçu sana verirseler seneye trafik sigortasını fazla ödersin

kardeş kaza tespit tutanağının resmini koyarsan herkes ona göre fikrini sana daha sağlıklı söyler ,böyle birşey belli olmaz yani tam olarak , ama yarı yarıya verme ihtimalleri çok büyük ihtimal ..

tespit tutatagının fotografını çekmedim malesef. bende exper raporunu bekliyorum umarım benden taraf sıkıntı çıkmaz yorumlarınız için tşk ederim arkadaşlar

Geri
Üst Alt