Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu kapaklar için yardım

faturalı calıstıkları ıcın sana kafasından indirim yapamaz diye sanıyorum

Demekki bana yetkili servis yolu göründü. İnşallah ellerinde vardır da uğraşmam git git gel. Ama sizce 4 kapak 120TLye pahalı değil mi? Bir lastik fiyatı! Neyse başa gelen çekilir:)

lastikçilere sor çıkma jant alanlar var onlarda bulabilirsin belki şansına oda

Evet çok mantıklı sanayiye yakınım zaten uğrayayım bir yarın.

İş yerinden eve intikalde olduğumdan cevap veremedim kusura bakma. Bu rakam üzerinden %5 iskonto elbette yaparım

İş yerinden eve intikalde olduğumdan cevap veremedim kusura bakma. Bu rakam üzerinden %5 iskonto elbette yaparım
Teşekkürler Mert abi. Yetkili servise bir gideyim bulamazsam yada fahiş bir fiyatla karşılaşırsam 4adet kapağı sana zahmet vererek kargolatacağım:) Çok sağol tekrar.

servise gitme aynı parayı isteyecek sen kaviden alacagına bak %5 indirimde yaptı mert ağbiden al kavi kazanmasın;)

Geri
Üst Alt