Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu kapaklar için yardım

bende var premium şifre işine yarayacaksa veririm abi..
Ya Toprağım müsait olduğunda verde şu pdf dosyalarını kaldırmayacakları şekilde kalıcı olarak koyamay çalışalım. İnsanlar faydalansınlar linklerin çoğu kırık durumda, başlıkları açtık ortada bilgi yok. Fırsat bulduğum anda seat ın database inden tüm teknik bilgi , donanım bilgi ve tüm katologları buraya koymak için flash diske atayım. Database de ne acaip bilgiler karşılaştırmalar var bir bilseniz. İş yerinde vaktim yok. Onların hepsini flasha atıp akşam evden vakit ayırıp yapacağım

Bir arkadaşımıza, 4'ünü 20TL'ye, alt kısımlarına karbon film üst kısımlarına marka amblemi şeklinde sanayide yaptırdık. Bilgisayardan her tür resmi sticker baskı olarak alabiliyorlar. Tabi bunun için elinizde uydurukta olsa kapak olması lazım.

Servise sordum komple jantlarla birlikte alabilirmişim onlardan ama özel bir servise sordum, yetkili servise sormadım aynı cevabı alırım diye. Yetkilide onları ayrı olarak alabilir miyim acaba?

---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

4ü kaça?:)

aynı sıkıntı benim aracımda da var kapaklardan birisi kırık. tanesi 31 tl. güncel fiyattır.

Valla benimki düşse 50 bile olsa veririm..Jantın ana noktası orası..

görkem hatırlıyorsan benimkilerde mersinde düşmüştü.servis yanesine 40 tl demişti.şimdi yine düştü.belki mert'ten alırım..

Geri
Üst Alt