Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu kapıyı değiştirirler mi.?

Lejyoner

Administrator
d3gnj.jpgd3gqp.jpg

Dün gece Reina da iki tane gerizekalı vale yol ortasında arabayı çekerken ordan hızlı gecen taksi resimlerde görüldüğü gibi kapıya girdi,Valelerin yol ortasında arabadan aynaya bakmadan indiğine mi kızarsın,duran arabanın yanından o kadar hızlı gecmeye calışan taksiyemi..Neyse gelişmemiş zekaların toplandığı gecede arabanın kapısı bu hale geldi,kapıda kırık yırtık vs yok,taksinin evrakları bende.Şİmdi karşı tarafın kaskosundan olacağı için kapıyı komple değiştireyim mi,yoksa yapılabiliyorsa düzelttireyim mi,fikirlerinizi almak istiyorum..

Ayrıca böyle ismi olan büyük clubların zekasız valelerine mutlaka dikkat edin benim başıma ikinci kez geliyor,dikkat edin..

Ekli dosyalar

• d3gnj.jpg
    d3gnj.jpg
    75.4 KB · Görüntüleme: 95
  • d3gqp.jpg
    d3gqp.jpg
    77.2 KB · Görüntüleme: 92
gökhan sen bu kapının orjinalini getirttir (değer kaybu vs diye kayış atınca)fabrikadan orj boyası ile boyanmış getirtiliyor geçmiş olsun

Çok sinir bozucu bir olay, geçmiş olsun. Ben arabayı pert etsem dokunmaz ama başkası tırnak kadar zarar verse kafayı yiyorum. Hele ki aptallık sonucuysa. Zaten asla kimseye vermem arabayı, gerekirse yürütürüm kızı.

Kapının çerçevesinde bir eğilme varsa kolay düzelmiyor sonra yüksek hızda rüzgar sesi alıyor. Ama sanki sadece bölgesel bir problem oluşmuş, değiştirmeye gerek olmayabilir. Diğer yandan resimleri çekmişsiniz, arabayı satarken durumu anlatabilirsiniz, o yüzden kapı değişmek de mantıklı olabilir.

Bencede orjinalini taksinlar bu halinin fotolarini ceker saklarsin neden degisti diye soran olursa

Gokhan abi oncelikle gecmis olsun...
Abi sac nihayetinde değiş bence...Ben bu Türkiye'deki mantığı anlayabilmiş değilim.mevcut parça üzerinde işçilik yapılacağına komple yenisi ile değiştirilmiş..Yurtdışında tamir diye bir kavram yok,bize has bir durum bu...deger kaybı!!!

Eger kapının orijinali ile degisim yapıldı diye o arabayı almayacaklarsa varsın almasınlar mantigindayim...Başka fikirlere saygı duyarım ama orijinali işçiliğe tercih ederim...

Ekli dosyayı görüntüle 7620Ekli dosyayı görüntüle 7621

Dün gece Reina da iki tane gerizekalı vale yol ortasında arabayı çekerken ordan hızlı gecen taksi resimlerde görüldüğü gibi kapıya girdi,Valelerin yol ortasında arabadan aynaya bakmadan indiğine mi kızarsın,duran arabanın yanından o kadar hızlı gecmeye calışan taksiyemi..Neyse gelişmemiş zekaların toplandığı gecede arabanın kapısı bu hale geldi,kapıda kırık yırtık vs yok,taksinin evrakları bende.Şİmdi karşı tarafın kaskosundan olacağı için kapıyı komple değiştireyim mi,yoksa yapılabiliyorsa düzelttireyim mi,fikirlerinizi almak istiyorum..

Ayrıca böyle ismi olan büyük clubların zekasız valelerine mutlaka dikkat edin benim başıma ikinci kez geliyor,dikkat edin..

geçmiş olsun öncelikle,bence direk kapıyı değiştirin çünkü oraya yapılacak işlem sonrası kapınız komple boyanacak yenisinin gelmesi çok daha mantıklı

Aslında boya kalkması yok gibi belki vakumla bi şekilde halledilebilinir fakat orjinal değişim yapmak daha temiz işçilik olur gibi..Bu arada geçmiş olsun abi...

geçmiş olsun abii hakkaten durduk yere olunca bu tur olaylar can sıkıcı bi durum halini alıyor bencede yenisini taktır zira yapılınca illaki kusur kalıyor

öncelikle geçmiş olsun gökhan.ne olursa olsun orjınali ile degişmeli artık o kapıdan hayır gelmez kardeşim.zaten fabrikadan boyalı geliyor kapılar.araban basit bir araba olmadıgından ilerde sorun yaşarsın boya renginin tutmaması,rüzgar alması ve boya kalınlıgı gibi.
1. altın kuralım hayatta valelere araba teslim etmem hep kendim çekerim.nerde ipsiz sapsız bir adam varsa asgari ücretle vale olarak çalıştırıyorlar en lüks mekanlarda bile.nişantaşında burnumun dibinde valelerin nasıl araç kullandıgını görüyorum.akşama kadar resmen tecavüz ediyorlar araçlara şerefsizler...

büyük geçmiş olsun mercedes kapısı okkalıdır kanımca boya yiyeceğine değişmesi de mantıklı ama bak şimdi bende kaldım arada. kapısı değişmiş ibaresi çok ağır duruyor. galiba ben olsam serviste düzelttirirdim. sonuçta güvenlik babında sorun yaratacak bir yerde değil rengin tutmasıda sorun olmaz gibi hem orjimal kapı kalmış olur. kendi tecrübelerimden değişen parça orjinali gibi olmuyor ama tabi merso işçilği başka olacaktır.

Geri
Üst Alt