Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu kapıyı değiştirirler mi.?

Gokhan abi bildigim kadarıyla aluminyum malzeme olması lazım o kapı...üzerinde duzeltim yapılması cok zor oluyor olsa bile randıman vermiyor diye biliyorum..Bizde BMW 3.20d var onun kapıda böyle bir darbe aldı,kosifler aluminyum malzeme oldugundan değişim dedi...Senin kapıda öyle ise tekrarlıyorum orijinali ile degisim yaptir bence abi...

Ekli dosyayı görüntüle 7620Ekli dosyayı görüntüle 7621

Dün gece Reina da iki tane gerizekalı vale yol ortasında arabayı çekerken ordan hızlı gecen taksi resimlerde görüldüğü gibi kapıya girdi,Valelerin yol ortasında arabadan aynaya bakmadan indiğine mi kızarsın,duran arabanın yanından o kadar hızlı gecmeye calışan taksiyemi..Neyse gelişmemiş zekaların toplandığı gecede arabanın kapısı bu hale geldi,kapıda kırık yırtık vs yok,taksinin evrakları bende.Şİmdi karşı tarafın kaskosundan olacağı için kapıyı komple değiştireyim mi,yoksa yapılabiliyorsa düzelttireyim mi,fikirlerinizi almak istiyorum..

Ayrıca böyle ismi olan büyük clubların zekasız valelerine mutlaka dikkat edin benim başıma ikinci kez geliyor,dikkat edin..
gökhan abim benim sol ön arka kapılar ufak hasarlardan dolayı boyandı ama yandan bakışta her türlü sacdan eğrilik hissediliyor....bir daha başıma bu tarz olay gelirse kesinlikle kapımı değiştirirdim gerekiyorsa da cepten para koyardım....hem de kesiiiinnnnnnnlllllliklllllleeeeeeeeeee......

geçmiş olsun kardeşim.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

geçmiş olsun kardeşim.

Abi geçmiş olsun ama degişecek bişey yok bence hatta boya yapmadan onarım yapan bi yer var..

FİYAT TALEP | MTCOTO

Bi araştırıp fiyat iste istersen..

Gökhan abi çok geçmiş olsun, geçen dün benden de vale arabamı istedi ben açık açık söyledim " vale'ye arabamı vermem " diye adam ters ters baktı ama doğrusu bu adam senin gibi arabana bakamıyor...
Yerinde olsam bende değiştirmeye giderdim abi çünkü orjinallik bu bozulmamasında fayda var, yani düzeltip komple kapının boyanmasındansa orjinali ile değiştirilmesi daha iyidir.

Selçuk azmine hayranım:)) Daha evinin yolunu bilmiyorsun millete adres veriyorsun :)))

Ulvi sen cuma buluşmasına Cezmi abilerle birlikte gelseydin diycek söz bulamazdın; Menekşe sahile ilk defa giden biri olarak en öne ben geçmiş oldum.. bide ana halteri de begenmeyip mahalle arasına daldıkmı :) önde bi 10 plaka arkada 3 tane 34... yolu herkesten kötü bilen en önde yani ; Klavuz Karga Meselesi.. arkadan ali abi telefonla arayıp şuraya döncekmişiz diye yol tarif ederken 12587 kişiye camdan bagırmak suretiyle menekşe sahilin yerini sordum, üstelik bi kaçında da menekşe sahilin göbegindeyken
:eek:Uzun lafın kısası bende kendime inanamıyom bazen;)

Ama Bu Sihirli dokunuş zımbırtısını harbiden araştırmıştım pederin arabasındaki otomatik yıkama göçükleri için ;)

Selçuk azmine hayranım:)) Daha evinin yolunu bilmiyorsun millete adres veriyorsun :)))
Abi öyle deme Selçuk 'un son yazdığı mesaj daki gibi adam harbiden bilmediği yollardan bizi sizlerle topladı :D birbirinden farklı plakalarla
( 34 Plaka Ali abi, 35 Plaka Benim, 07 Plaka Cezmi abinin 10 Plaka Selçuk 'un ) toplamış menekşe sahiline gidiyoruz yalnız bizi menekşe sahiline götüren plakaya bak ki o da Selçuk yani 10 plaka :D 34 plaka olan Ali abi kesinlikle Selçuk 'un arkasından ayrılmadı yolu kaybederim diye öne bile bırakmadı bizi :D :D :D :D

İstanbulda adres böyle bulunur...sora sora kaybola kaybola öğreneceksiniz....bir gün önce geçtiğin tabelayı bulamayacaksin sac iyi para ediyor diye çalıyorlar:)))
Ama Selçuk cok azimli:)) kısa zamanda istanbul dip kose öğrenecek:)))

Geri
Üst Alt