Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu kadar ilgi beni korkutuyor

agape666

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımı debriyajda ses ve kalkıslarta tak sesi sorunu için cumartesi esenyurt doğus otoya goturdum pazartesiye randevu aldım aracımı alabilirmisiniz diye rica ettim alırız dedi sonra telefon gorusmemizde aracı cekici ile alacaklarını soyledi aracımı okmeydanından alacak, sordum, bu hizmetin ucretsiz olduğunuda soyledi
daha once avek e goturuyordum aracı , bırakın tamiri adamlarla derdimi bile anlatamıyordum.aracım garanti kapsamında ama bu kadar ilgi korkutuyor bana garanti harici bi masraf çıkarabilirlermi yani kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez misali

esenyurt iyidir ex.ücret almazlar

şanzıman debriyaj arızaları biraz pahalı olduğu için, boyle dusundum şimdi sıfır araca 1500-2000 tl vermek istemem doğrusu

zannımca ismail bey ile hüseyin usta ilgilendi.götürdüğünüzde arabaya bakmadılar mı arızanın neden kaynaklandığını veya tamir için ne gerektiğini,garantiden vs.

Esenyurt herzaman öyledir:) Beni aracı beklerken yemeğe bile götürdüler. Birkaç tıkırtı yüzünden randevusuz pat diye gittim 1 saate hallettiler aracı teslim ettiler.
Araçlarıda iyi biliyorlar ben hüseyin ustaya "geri geri gitmeye başladığımda frene bastıktan sonra....." diye cümlemi bitirmeden "kütlememi geliyor balatadan" dedi:)
Bakım sırasında da aracının başında durabiliyorsun kuzenimi yanımda götürdüğümde hizmeti görünce hondasından soğudu:)

Bu arada ekstra ücret almazlar eğer garanti dışı bir durum varsa zaten sormadan parçayı değiştirmezler.

bu gun aracımı aldılar sikayetleri inceledikten sonra (test surusu firma içinde yapılmıs) debriyajın yukarda olduğunu ve normalden fazla ses yaptığını soyledıler bunların buyuk ıhtımalle balata yuzunden olduğunu ama sokmeden tam bişey soyleyemiceni belirtti eger balatadan sa 1000 tl civarı bi masraftan bahsetti balata değilse içinde parça kırılmıssa garantiden yapılır dedi durumu anlayan birine sorayım dedim biraz musade istedim
sonra aradığımda aractaki seslerin normal olduğunu yeni debriyajın sadece yukarda kavramayı duzelteceğini soyledi bende bunun için 1000 tl değmez dedim ,dediğine gore balatanın su an sıkıntı yaratmayacak durumdaymıs, bende kalsın ozman dedim , ama içim içimi yiyiyor ya başka bi sorun varsa diye sizce sokturmelimiyim sanzımanı

Orhan abi öncelıkle gecmıs olsun madem ustalar bı sıkıntı yaratmıcagını soluyolar bence rahat rahat kullan sonucta debriyaj ayarı yada ne yapcaklarsa 1000 TL haddınden pahallı geldı bana ayrıca bu kadar yenı araba da bı sıkıntı cıkarcagını sanmıyorum tekrar gecmıs olsun :)

teşekkur ederim doğru soyluyorsun ama olmuyor işte sıfır araç almıssın çat çut sesler sınır bozuyo zaten aracı sıfır almamın tek sebebi arıza sorunu yaşmamak

teşekkur ederim doğru soyluyorsun ama olmuyor işte sıfır araç almıssın çat çut sesler sınır bozuyo zaten aracı sıfır almamın tek sebebi arıza sorunu yaşmamak

Ya tabıkı haklısın abı onca para verıp bole sorunlar yasamak ınsanı sıkıyo ama madem ustalar da bı sıkıntı gormedıyse bence sorunsuz kullanabılırsınız sonucta 1000 TL de az buz bi para degıl eger sıkıntı yaratırsa da gıdın adamların gozune sokun bıse olmaz dedınız ama debrıyaj elımde kaldı dıye

Geri
Üst Alt