Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu kadar ilgi beni korkutuyor

ege cim sanıyormusun o zaman servis arkasında duracak mumkunmu .bilemiyorum, gerçi sorun balatadansa ve değiştirmezsem 260 tl ye geri toplayabiliyorlar,benim anlamadığım bu nasıl bir şeydır ki tespit için bile para odemek zorunda kalıyorum aklım almıyor

daha once avek e goturmustum aracımı test surusu yapan usta sorun goruyordu fakat servise gırdiğinde kimse bişey bulamıyor herşey normal oluyordu, dun musteri memnuniyetimi sormak için aradılar,bende verdim veriştirdim, bu gunde servis danışmanı çocuk ne ozurler diliyo getir iyice bakalım işte sole yapalm böle yapalım diye bi daha oraya gonderıcem olmazca wosvagen almanya ya şikayet mektubu yazmayı düşünüyorum yada telefonla gorusucem

Bazı arıza teşhislerinde parça sökmek gerebilir, şanzıman gibi parçalarda zaman ve işçilik yoğundur, şahsen bu gibi durumlarda, işçilik yazmazdım, şanzımansa sökülecek bakılacak. Öncelikle
1. Sesin veya debriyaj davranışının anormal olduğu tespit edildi ise
2. Şanzıman sökülmeden de kesin teşhis konamıyor ise
bu servisin problemidir, şu konuyu ayıralım: şanzımanı söktüm, baskıda / volantta sorun var ise, zaten garanti işler, balatada şaırı yıpranma var ise zaten müşteri öder, her ikisi se yok ise geri takılır, işçilik sineye çekilir, arıza aranmaya devam edilir.

ege cim sanıyormusun o zaman servis arkasında duracak mumkunmu .bilemiyorum, gerçi sorun balatadansa ve değiştirmezsem 260 tl ye geri toplayabiliyorlar,benim anlamadığım bu nasıl bir şeydır ki tespit için bile para odemek zorunda kalıyorum aklım almıyor

Abi malesef boyle ama sen şimdi gidip boyle boyle oldu desen hayır biz bişey soylemedık derler malesef dogus grubu servis acısından cok sıkıntılı :mad:

benım de debrıyajımdan gacur gucur ses gelıyor ve vıtesler gecmıyor.baskı balatanın durumunda sıkıntı yokmus bilya varmıs debrıyajın ıcınde o bozulmus ve kullanıcı hatasıymıs acaba ayakla degılde ellemı bassaydım debrıyaja o kadar kıl oldum kı bu olaya yarın ılk ısım sıkayet maılı ve pesını bırakmıycam... sonra dursun arkadasmz aksam maslak dogustakı tanıdıgı ustayı aradı sorunu anlattı halat varmıs sanzımanın altında ondan olur kronık sorun bu leonlarda dedı.bakalım haftaya bıde oraya gıdıcem.. galıba seat ve dogus grubundan soguyorum...

valla arkadaşlar bana debriyaj demeyin.. 27.000de debriyajı elime aldım ki herkesin söylediği debriyajı en uzun süre kullanan adamlardan biriymişim.. hadi kullanıcı hatası diyelim baskı balatam gitti eywallah ama volan nası kullanılamaz hale gelir. kız arkadaşıma vermiştim arabayı 15 dak snra bi baktm debriyaj dipte.. eryaya çektirdim arabayı 2.200 tl fatura çıkardılar.. garantiye de sokmadılar kullanıcı hatasıymış. ama geri viteste o kütleme sesi benden de geliodu snra böyle oldu hala ara ara gelir.. debriyajı yaptırdım sonuç olarak şimdi arabayı kaldırırken ya da ikinci vitese çektiğimde gaza basınca silkeleme yapıo araba ben çözemedm bu işi bgne kadar da böyle bişi görmedim açıkçası...

valla arkadaşlar bana debriyaj demeyin.. 27.000de debriyajı elime aldım ki herkesin söylediği debriyajı en uzun süre kullanan adamlardan biriymişim.. hadi kullanıcı hatası diyelim baskı balatam gitti eywallah ama volan nası kullanılamaz hale gelir. kız arkadaşıma vermiştim arabayı 15 dak snra bi baktm debriyaj dipte.. eryaya çektirdim arabayı 2.200 tl fatura çıkardılar.. garantiye de sokmadılar kullanıcı hatasıymış. ama geri viteste o kütleme sesi benden de geliodu snra böyle oldu hala ara ara gelir.. debriyajı yaptırdım sonuç olarak şimdi arabayı kaldırırken ya da ikinci vitese çektiğimde gaza basınca silkeleme yapıo araba ben çözemedm bu işi bgne kadar da böyle bişi görmedim açıkçası...

duydukca bu olayları dahada soguyorum arabadan. 5.000 km de de vardı bu olay bnde kayadıbıne gıttım 20 bınde gene var :D bıdahamı vag grubu amann amannn

allah allah bu ne şimdi birkaç kişide aynı sorun olunca biraz düşündüm açıkçası ne oluyor diye

abı debrıyajına yavas yavas bas eger ayagının altına gacırtı sesı gelıyorsa tamam ıs bıtmıstır :D

Geri
Üst Alt