Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu kadar da olmaz arkadaşlar. Off bee

profescobar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam,
Geçen hafta ayna kırılması ile ilgili konu açmıştım. Kaskodan mı yaptırsam yoksa cepten mi derken fırsat olup ta aracı servise götüremedim. Tam onlarla uğraşırken kardeşim aynı yerden bi darbe daha almış :( canı saolsun şükür kimsede bir şey yok ama ister istemez canım sıkıldı. Kapı kesin değişecek bu sefer.
http://www.seatclubworld.com/leon-1p1-2009-makyajli-120/sol-ayna-gitti-21690/

Resimleri paylaşıyorum. Hazır servise gitmişken ayna kapaklarını da değiştireyim diyorum ne dersiniz. Piano black yada gri olabilir.
20130511_163553.jpg20130511_163607.jpg

Ekli dosyalar

• 20130511_163553.jpg
    20130511_163553.jpg
    81.4 KB · Görüntüleme: 123
  • 20130511_163607.jpg
    20130511_163607.jpg
    70.7 KB · Görüntüleme: 117
Serkan abi geçmiş olsun, çok üzülmeyin bence. Olabilir böyle şeyler. Bu fotoğraflar çok kıymetli yalnız haberiniz olsun. Hani satmak istediğinizde "Değişen var" diyince "Fotoğrafı da bu" diyebilmek mühim...

benim aracımın kapısıda buna benzer bir şekilde olmuştu göçme vs birşey yoktu ama nasıl sürtmüşse boya atmıştı baya bir şekilde , senin aracında kapısındaki göçüğü geri çekip hallederler sornasındada komple bir boya vurup tamamlarlar , kapının değişeceğini sanmıyorum

geçmiş olsun tekrar

kardeş degişecek bişey yok degiştirme eger o siyah çizik yırtık degilse degiştirme degişen olmasın aracın da.ayrıca bi yeriye sadaka felan ver

Geçmiş olsun.

Cana geleceğine mala gelsin. Değişim de olsa sıkma canını. Sonuçta kaskonun güzelliği burda. Yetkili servis en güzel işçiliği ile elinden geleni yapacak ve sonuçta birebir eskisi gibi olacaktır.

Eğer O gördüğümüz metal kısım yırtık değilde çizik ise ve kapı açılıp kapanırken kasılmıyorsa (ki kasılsa bile onuda düzeltirler) bence değiştirme kapını Serkan..

Zira değişimle boya arasında da satarken çok fark oluyor insanın aklına hemen demekki çok büyük bişey oldu ki değiştirmiş sorusu geliyor bence boya ve güzel bir göçük düzeltme işlemiyle hallolur bu kapı ;)

Bu arada tekrar geçmiş olsun mirim.. bu son olsun inşallah :eek:key:

Geçmiş olsun yırtık yoksa arkadaşların dediği gibi çekme yaparak düzeltilir değişmeye gerek kalmaz

Geçmiş olsun ama kapı değişmeden sorunun halledileceğini düşünüyorum...

Geri
Üst Alt