Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu kadar düşürebildim:))

ooo tasarrufta kitlenmişiz gene, 2 yıl önce ben dizelle öyle bir sarfiyat yaptımkiii, 30sn'de 2 ton mazot uçtu gittiiiii :rolleyes:

relief vananın ayar civatalarını gevşettik basıncı düşürmiyor diye, motora start verdim önce basınç düştü hatta, sonra 4 barı geçiyorsu bi tısssss sesi ve ardından metal sesi :D 2 ton mazotu önce fıskiye gibi 10mt yukarıya fırladığını ve şelale gibi yağmur gibi yağdığını gördüm. panun yanındaydım ana şalteri indirmemle vanaya yönelme anında yerdeki mazotu gördüm, ayakta durmaya çalıştım ve duramadım kaygan zeminde, yere düştüğümde mazotun flashhh diye sağa sola sıçradığını gördüm. O hatadan sonra resmen ölmek istedim, Allahtan terminaldekiler azmim ve gayretimden çok memnundular bişey demeden örtbas ettiler.

yazmayın buraya alınıyor arabam az yakamıyorum diye hep sinirden tam gaz gidiyor

yazmayın buraya alınıyor arabam az yakamıyorum diye hep sinirden tam gaz gidiyor

sen rahat ol kaptan, benim 1,6 pancar motorlu gri leonumla yeni tsi yakıt konusunda birbirine çok yakınlar :D:D biraz performans göreyim gidiyor dediğim anda araba 1,6cc oburluğuna bürünüveriyor hiç üzülme:p

Sendeki olay benim önceki revizyonlarıma bakar aga, headers, eko66, nanocharger ve filtre ile şehir içinde 8lt ortalama ile sende gezmeye başlarsın. ama senin o jantlarla işin biraz daha zor olabilir, olsun olsun 8.5lt olsun oda iyidir.

faruk zaten 7.5 ila 8.5 arasında gidip geliyor ki ozaman benin arabada yakmıyormu ne :D:p

1.6 TDI için 4.5lt/100km uzun yol ortalaması ise eğer, fazla yakıyomuş araç.

Yok ayberk benim ortalama şehir içi,bana amma gaz verdiniz he 2 leri görür mü acaba:D

siz o değerleri nasıl yakalıyorsunuz ya :S benım 1.4 ibizam 10 ila 19 arasında gidiyor geliyor :S

Geri
Üst Alt