Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu kadar düşürebildim:))

benimde 20 km'lik yolu 3.5lt'le gitmişliğim var benim araçla ama sizin aldığınız değerler oldukça başarılı benim eski aracım 1.4 tsi +18"jant+4 kişi 5 lt yakmıştı bi keresinde benzinin litresi 4tl ahhhh şu benzinin fiyatı normal değerlerde olsa türkiyede araçlar sudan ucuza gidecek neredeyse :D

birinci kademenin 2. saat stop edildikten sonra sıfırlandığını biliyordum da ikinci kademenin belli bir saat yada km den sonra sıfırlandığını bilmiyordum

1. ortalama sıfırlanır..
2 ya da 3 saat araç beklerse vs..2.'si sıfırlanmaz kendi kendine..diğer km sayacında görülen rakamın ortalamasını tutar..1. ortalamanın değeri aynen 2.'ye de yansır..
böyle diyorum da makyajlı da farklı mıdır bilemem..velakin her 2 ortalama da kendiliğinden sıfırlanırsa o zaman ortalama yakıt tüketimini nası anlicak insanlar.. :D :D

1. ortalama sıfırlanır..
2 ya da 3 saat araç beklerse vs..2.'si sıfırlanmaz kendi kendine..diğer km sayacında görülen rakamın ortalamasını tutar..1. ortalamanın değeri aynen 2.'ye de yansır..
böyle diyorum da makyajlı da farklı mıdır bilemem..velakin her 2 ortalama da kendiliğinden sıfırlanırsa o zaman ortalama yakıt tüketimini nası anlicak insanlar.. :D :D

işte bende onu çözemedim 2. ortalama değerinin sıfırlanması için 49.9 lt ye çıkması lazım diye biliyorum belli bir saat veya yol katettikten sonra sıfırlanması biraz saçma geldi yoksa benim araçta mı bir sorun var :(

işte bende onu çözemedim 2. ortalama değerinin sıfırlanması için 49.9 lt ye çıkması lazım diye biliyorum belli bir saat veya yol katettikten sonra sıfırlanması biraz saçma geldi yoksa benim araçta mı bir sorun var :(

2. km sayacı 9999km'de sıfırlanıyo olabilir dolayısıyla genel ortalama da..
makyajlı sahipleri net bilgi verebilir..makyajsızda öyle bişi yok çünkü.. :)

2. km sayacı 9999km'de sıfırlanıyo olabilir dolayısıyla genel ortalama da..
makyajlı sahipleri net bilgi verebilir..makyajsızda öyle bişi yok çünkü.. :)

km sayacı değil benim bahsettiğim :) genel ortalama yakıt değeri (yani 2. değer) :)

km sayacı değil benim bahsettiğim :) genel ortalama yakıt değeri (yani 2. değer) :)

2. ortalama yakıt değeri yani genel ortalama zaten 2. km sayacına bağlı olması lazım..ordaki km üzerinden hesaplar ortalamayı.. :)

aaa bak onu bilmiyordum olabilir ama benim aracım zaten 8300 km de şu an :)

genel ortalama, 2.km sayacından hesaplar doğru ama makyajsızda onu tekrar belirtiyim farklıdır belki vs. makyajlıda böyle olmayabilir bilmiyorum.. :D :D

Geri
Üst Alt