Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu jantlar orjinal mi??

SİMON

Kayıtlı Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-subaru-uyumlu-muthis-model-47711816/detay/?

bu jantı almayı dusunuyorum ne dersınız 18 ınch 5*112 ...

2 yıl garantılıymıs ve 12 taksıt...

rengı hosuma gıttı tam sıyah degıl....

konig kalıtelı ama fıyat aralıkları 3000e kadar cıktıgı ıcın ıskıllendım acaba sahtemı dıye yardım edersenız sevınırım....

orjınalmıdır ve kırmızıda nasıl durur ....

aynı jantı düşünmüşüz semun :) erhan diye bir arkadaş var orda ona gidicem jant için benimkilere fiyat vericek ordan jant alıcam öle görünüyo başka secenek kalmadı bende :)

pekı orınalmı ve ne zaman gıdeceksın?? rengı hosuma gıttı seklı semalıde guzel gorunyo

orjianlleri dediğin gibi 3 bin 4 bin bu fiyata orjinal için tek işaret var:confused:

adamlara maıl attım orjınal dedıler ama ne bılıyım anlamak ıcın ne yaomak lazım??

Şemun replicadır. Orjinal sıfırı bayi bu fiyata nasıl satabilir ki:)

Bu akşam gitmeyi planlıyorum en kötü yarın öğlen uğricam bende erhanla konuştum orjinal abi dio ama ne bilim :confused:

semun Erhan ile konuştum şimdi sınava gitmiş yarın orda olucakmış yarın gidicem oraya orjinal 2 yıl garantili hiç bir sıkıntısı yokmuş

Geri
Üst Alt