Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu jantlar nasıl sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
guzel abı dısa ofset sekıllı durur buna bıde 35 yanak tak guzel olur

ogün teşekkür ederim kardeşim ama bu seatın ojinal jantları ofsetleri ET si genelde içerde olur 48-50-52 vs gibi yani şimdi bendekiler gibi lastiği dışarı atması için en az 35 ET olmalı ki sanmıyorum değildir tahminimce 48-50 arası ET si olmalı bunun yani şimdikilerden daha içerde kalacağına eminim

et35 candır:eek:key: bence senin şimdiden pek içine sinmedi abicim

bence de şimdikinden içeride duracaktır abi

zafer abi jantların sıfırı bakırkoyde var aynısı ama ne marka bılmıyorum ama tıp olarak aynı bbs seat sport ıle aynı...

zafer abi jantların sıfırı bakırkoyde var aynısı ama ne marka bılmıyorum ama tıp olarak aynı bbs seat sport ıle aynı...

seat sport olduğuna eminmisin semun , replikası da olabilir arkasına baktığında bbs yazıyo mu ET si kaç öğrenmek lazım
bu arada filtre işini naptın aldın mı ?

seat sport olduğuna eminmisin semun , replikası da olabilir arkasına baktığında bbs yazıyo mu ET si kaç öğrenmek lazım
bu arada filtre işini naptın aldın mı ?

abi replika %99 ve fıltrenın gelmesını beklıyorum:)

Zafer abi şuanki jantların bence çok güzel. Bu gösterdiğin jantların aynısını kullandım siyah peugeot partner arabada 16" olanı kötü durmadı ama senin jantlar dahada güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt