Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu jantlar nasıl sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gece olduğu için tonu pek tutmadı Abi ama bir fikir verir.

8301.jpg

ellerine kollarına sağlık çok teşekkür ederim kardeşim canımsın bu ne zahmet sağol varol kardeşim

Harika fiyat harika jant kaçmaz bu jantlara hayranım ama bi leon üstünde gördüm oda ahmet abinin eski kırmızı aracıydı.... bence 900tl ye harika..

valla ne bilim ozanım hala karasızım 11 takım jant değiştirdim ama bu sefer siz karar verin :confused: alın derseniz alıcam

Abi al bence ya,kötü jant değil ve arabana yakışmış...zaten pahalı bişey değil..olmadı satarsın biraz takılıp..:)

Rica ederim Abicim ne demek :)

Valla yakışıyor abi, ilandaki jantları gidip görmekte fayda var bence.

ben olsam değiştirirdim Zafer abicim, gerekirse şuanki jantlarının rengine boyat ileride

ben bu işi yanlız yapamam yarını bu işe ayırıcam 11 den sonra benle gelip jantlara bakacak varsa memnun olurum

İstanbul' da olsam muhakkak gelirdim abi, malesef İzmir' deyim hala

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt