Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu jantlar nasıl sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aybarsım senin jantlarıda bir göremedik. Mail at bbari bir fotosunu :)

Abi boyası rengi gerçekten fotodan güzel duruyor ama canlı nasıldır bilemeyiz tabii. Fiyatı gayet uygun, canlı görmeden karar vermek zor maalesef renk konusunda.

sizce nasıl bir jant benimkileri değiştirmeye değer mi ..fikirleriniz nedir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ozel-boyattim-mukkemmel-bi-sey-41807712/detay

sdc10080large.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

demin ben yanlış anlamışım o kadar büyük resmi görünce... sakın öyle bişey yapma derim...

Aybarsım senin jantlarıda bir göremedik. Mail at bbari bir fotosunu :)

Abi boyası rengi gerçekten fotodan güzel duruyor ama canlı nasıldır bilemeyiz tabii. Fiyatı gayet uygun, canlı görmeden karar vermek zor maalesef renk konusunda.

Erhancım daha önce resim koymuştum ama yarın msnden başka bir eklentiyle yollucam sana.süpriz olsun :)

Valla görmedim ben, 991 turbolu fotoyu diyosan yandan belli olmuyordu :) Yolla yolla valla meraklandım :D

Zafer Abi elimden geldiğince yaptım bişeyler. Daha büyük foto yollarsan daha iyi bişeyler çıkar.

benim fikrim üstündekiler daha iyi duruyor..arabayla bütünleşmiş bende üstündekiler kalsın derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt