Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu jantın markasını bilen varmı arkadaşlar?

Hasbinallahh kardeşlerim biz meseleyi hallettik siz niye ısıtıp duruyorsunuz??? Bir kere tam vakıf değilsiniz, amacınız ne anlamadım? konuyu değiştirip yatıştıracağınız yumuşatacağınız yerde..bırakın bu işleri lütfen hadi selametle o benim o şahısla aramdaydı..

Ukala falan ne iş kime ne konuşuyosun sen nerden geliyo böyle konuşmak havan kime?

Hiç kompleksli değilim kardeşim kendimle aşırı barışığımdır ve insanlara yukardan bakmayanlarla çok çok ii anlaşırım, yanlış anladım evet çünkü o cümlenin bir çok anlamı var biraz daha okursan ya da ararştırırsan öğrenirsin. Yani dolaylı olarak siz başka anlamını ben başka anlamını biliyormuşum o yüzden anlaşmazlık oldu, ve olay çözülmüştü. senin açıksözlü ukalalığının gerek yoktu yani, tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma! Benim mütevazi ya da kompleksli biri olduğumu burda kimse bilemez heleki benle 1 kere olsun muhattap olmamış sen hiç bilemezsin çapını bil konuşmalarına dikkat et daha olgun olmaya çalış. Eleştireceksende doğru kelimeleri bul canım benim tamam mı?

cihan senin iletişimle alakalı bi sorunun var sanırım.iletişim kurmakta zorluk çekiyosun.senin forum içindeki genel durumun benide rahatsız ediyor.sürekli olarak bi ters modundasın.ya modunu değiştiriceksin yada forumu...

tavrın hiç hoş değil cihan daha dikkat burda herkes birbirini uzun süredir tanır kim kimin ne anlamda yazdığını konuştuğunu çok iyi bilir sen biraz üslubuna dikkat et derim

Adam bana komplekslisin diyor ona tavır koyulmuyor da ben laf söyleyincemi cephe alıyosunuz, herkes kimin ne olduğunu biliyor biz yeni olunca mı kesin bu haksızdır gözüyle bakıyor? Benim yiğitle aramda bir mevzuydu adam kalktı beni tanımıyor bile bana kompleksli dedi, benim başka kime ne tersim olmuş bana ters yapmadıkça??? Benim kardeşim yaşımdaki kişi bana kalkmış nasıl biri olduğumu söylüyor hemde beni hiç tanımıyor. Ben bu zamana kadar kime sen şöylsin böylesin dedim, kimseye.. Aklı sıra orda yiğidi koruyor halbuki biz konuyu hallettik yiğitle bir yanlış anlaşılma oldu ama adam böyle hassas bir konuda, konunun hepsini bile okumadan pat diye sen komplekslisin diye yorum yapıyor. Ben karşılık verince ukalasın dikkat et konuşmalarına deyince benmi suçlu oluyorum? Ben kimseye saygısızlık yapmadım burda yapmamda. Bana da yapılmasına izin vermem! Yok yenisin sesini keseceksin diyorsanız dediğiniz gibi zaten bu bi aile olmaz benimde burda işim olmaz sizde rahat edersiniz madem. Olmazsa bi anket falan yapın gönderin beni ne bilim bi şeyler yapın hadi!!! Kahretsin bu nasıl iştir ya bi konu açtık geldiği yere bak, hay jantına!

Aklım sıra Yiğit'i korumuyorum koskoca adam kendini kurduğun cümleler ters geldi söyledim...

Kimsenin korunmaya ihtiyacı yok burda...;)

Bak kardeşim, kardeşim diyorum çünkü kardeşim yaşındasın. Ben sert çıkmış olabilirim ama sen çok ters bir zamanda ters bi yorum yaptın o yüzden. Beni hiç tanımıyosun, muhabbeti tam bilmiyosun ve akranın olmadığımı da göre göre o söylediğin yanlış, bunuda sen kabul et. O şekilde söylemeseydin daha uygun bi dille ifade etseydin ben sana o kadar ağır konuşmazdım emin olabilirsin. Sen benden kaç yaş küçüksün bana komplekslisin diyebiliyorsan benim sana ukala demem gayet normal, sonrada tutmuş havan kime falan diyorsun:) Ayıp yani başka bi şey demiyorum:). Neyse ben özür diliyorum rahat edeceksen büyüklük biz de kalsın

Ayrıca haklısın kimsenin korunmaya ihtiyacı yok, forum içinde iki kişi tartıştığı zaman birini savunmak diğerine ters davranmak değildir bence üyelerin görevi. Eğer aileysek yani herkes eşitse yatıştırmaktır.. Yöneticilerin görevide ulu orta tehdit etmek değildir. Uyaracaksa formda değil özelden uyarmalı bence... Tartışırlarsa kendi aralarında hallederler ki hallettikte, ben yiğit'den yanlış anlaşılma olduğunu söyleyerek özür bile diledim bundan kimin haberi var? O yüzden tam vakıf olmadan kimse kafasına göre yorum yapmasın. Haa benim hatamda tartışmayı konu içinde halletmeye çalışmak oldu öyle olunca da millet konu zannedip yorum yaptı galiba:) Ben çok yanlış anlaşıldım herşey ters gidince ona üzüldüm. Aksi adam oldum, kompleksli odum, konuşmasını bilmeyen adam oldum:) Keşke bende gelebilseydim reeldeki görüşmelerinize de bana da ön yargıyla yaklaşmasaydınız.. Neyse herkese saygılarımla..

cihan kardeşimsin yeri gelir kerdeş abiden birşey öğrenir yeri gelir abi kardeşten birşey öğrenir ben sana üslübuna dikkat et derken şunu kasteddittim yeni eskiolayı burda yoktur.yeni üyede ola buraya üye olmuşsa iş bitmiştir artık kardeşin sana yeri gelsede gelmesede kompleklisin yada başka birşey demezmi bence der biz abiyiz kardeşiz dostuz yeni eski yok yorumlarda espiriyle karışık cevap verende olur ki bunu sende yapacaksın herşey ölçülü seviyeli oldukça problem yok zaten.yenisin diye sana uyarı yapılmadı eski üyeyede uyarı yapılır burda senin konunu okuyorum yazışmaların bana biraz dik gibi geldiği için yazdım sanki tersler gibi cevapların var bunu sen kendin yzdığın için anlamıyor olabilirsin alınmaca gücenmece darılmaca yok dediğim gibi biz abiyiz kardeşiz dostuz :D

Evet abi üslup çok önemli, "Komplekslisin" demek var "komplekslisin kardeşim sen:)" , demek var. Seni anlıyorum abi haklısın ama bu söylediklerine bi ben dikkat etmemeliyim burda, herkes dikkat etmeli değilmi:) Neyse abi konuyu tekrar açmayalım canım yeterince sıkıldı zaten. Unutalım...

Geri
Üst Alt