Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu janta bakar mısınız ?

bu jant mı? Enkei rpf01

DSC0_3217d_3217_tonemappedcopy.jpg

Yok hayır bu değil ama bu da fena durmamış:) Benim dediğim 5 kolluydu bu arada asıl mugen bodykit te bu oluyor.

enkeı yakısmamıs bnce baktım enkeını modellerıne de olmamıss ama su resımdekı sıyahtakı cıvıc de kı beyaz da olsaa nasıl dururdu? :)

enkeı yakısmamıs bnce baktım enkeını modellerıne de olmamıss ama su resımdekı sıyahtakı cıvıc de kı beyaz da olsaa nasıl dururdu? :)

Beyazdaki hoş durmuş gerçekten... Yanlız nası gidiyorlar bu 20liklerle 30 yanaklarla bu yollarda anlayamıyorum... Süspansiyonu aşırı yorar bunlar

bunlar bıras daha aracı dusunmek yerıne görsellıgı dusunuyolarrr ama yakısıoo be :)

Yalnız biyerden sonra lastiğin nerdeyse baş parmak kalınlığında olması çok güzel durmuyor bence beyaz civicte güzel durmuş ama ben kıyamam aracıma ki bu araç 18" li bir civicten daha az yol tutar esneme diye birşey kalmamış. Tabi sırf görsellik için yapılıp dümdüz yollarda sürülecekse yapılabilir tabi.

Geri
Üst Alt