Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu jantın markasını bilen varmı arkadaşlar?

cs de geçiyordu bu galiba, ama babayı alırsın anlamına da geliyor, bunuda bilmen de yarar var bence: )yani bana babayı alırsın bu jantı anlamını çıkardım ben, o yüzden biraz daha be carefull canım benim:)

siz bayaa yanlış anlamışsınız..velakin söylediğim şeyin babalarla da bi ilgisi yok.. :)
konu amacına ulaşmış zaten.. ;)

Var var.. ama siz o anlamını bilmiyormuşsunuz galiba, neyse problem yok jant bulundu. Yani komut gecersiz:cool:

Hiç kompleksli değilim kardeşim kendimle aşırı barışığımdır ve insanlara yukardan bakmayanlarla çok çok ii anlaşırım, yanlış anladım evet çünkü o cümlenin bir çok anlamı var biraz daha okursan ya da ararştırırsan öğrenirsin. Yani dolaylı olarak siz başka anlamını ben başka anlamını biliyormuşum o yüzden anlaşmazlık oldu, ve olay çözülmüştü. senin açıksözlü ukalalığının gerek yoktu yani, tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma! Benim mütevazi ya da kompleksli biri olduğumu burda kimse bilemez heleki benle 1 kere olsun muhattap olmamış sen hiç bilemezsin çapını bil konuşmalarına dikkat et daha olgun olmaya çalış. Eleştireceksende doğru kelimeleri bul canım benim tamam mı?

Hiç kompleksli değilim kardeşim kendimle aşırı barışığımdır ve insanlara yukardan bakmayanlarla çok çok ii anlaşırım, yanlış anladım evet çünkü o cümlenin bir çok anlamı var biraz daha okursan ya da ararştırırsan öğrenirsin. Yani dolaylı olarak siz başka anlamını ben başka anlamını biliyormuşum o yüzden anlaşmazlık oldu, ve olay çözülmüştü. senin açıksözlü ukalalığının gerek yoktu yani, tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma! Benim mütevazi ya da kompleksli biri olduğumu burda kimse bilemez heleki benle 1 kere olsun muhattap olmamış sen hiç bilemezsin çapını bil konuşmalarına dikkat et daha olgun olmaya çalış. Eleştireceksende doğru kelimeleri bul canım benim tamam mı?
seninde dediğin gibi hiç tanımadığın daha önce muhattap olmadığın biri sana nie ' babayı alırsın ' gibi bişey sölesinki sen hiç düşündünmü bunu peki ???

Geri
Üst Alt