Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu jantı bilen var mı?

ac schnitzer karpuz modeli olarak geçiyor replikasını bulursun rahat orjinali 2000-3000 arası diye biliyorum ama zor bulunur araştırmak lazım

İşlem tamamdır... Jantı buldum şimdi sıra yaylara geldi... 18 için 30mm yeter diye düşünüyorum... bu konu kapatılabilir...

İşlem tamamdır... Jantı buldum şimdi sıra yaylara geldi... 18 için 30mm yeter diye düşünüyorum... bu konu kapatılabilir...

30-35mm yaylar da çok fazla fark olmuyor abi deneme imkanın varsa deneyip öyle almanı öneririm. 50-55mm olanlar çok başarılı görünüyor.

30-35mm yaylar da çok fazla fark olmuyor abi deneme imkanın varsa deneyip öyle almanı öneririm. 50-55mm olanlar çok başarılı görünüyor.

Haklısın Mehmet kardeşim ancak bulunduğum şehirdeki yollar yol olmadığı için 50-555mm düşürmek demek benim arabaya binememem demek o yüzden en fazla 35mm düşürebilirim...

Haklısın Mehmet kardeşim ancak bulunduğum şehirdeki yollar yol olmadığı için 50-555mm düşürmek demek benim arabaya binememem demek o yüzden en fazla 35mm düşürebilirim...

Abi emin ol bizim buraları da aynı yollar çok iyi değil birde set diye baraj yapan belediye var. İmkanın varsa ikisini de dene hangisi hoşuna giderse onu alırsın. Birde benim dizel olduğu için motor daha ağır basıyo 35mm ben denediğimde normalden çok fazla indirmemişti. Yine dediğin gibi en iyisi 35mm olacaktır sonuçta sürtme derdin olmayacak.

Alper abi birde sormayı yine unutuyordum niye 18" jant takmayı düşünüyorsun.

Abi emin ol bizim buraları da aynı yollar çok iyi değil birde set diye baraj yapan belediye var. İmkanın varsa ikisini de dene hangisi hoşuna giderse onu alırsın. Birde benim dizel olduğu için motor daha ağır basıyo 35mm ben denediğimde normalden çok fazla indirmemişti. Yine dediğin gibi en iyisi 35mm olacaktır sonuçta sürtme derdin olmayacak.

Alper abi birde sormayı yine unutuyordum niye 18" jant takmayı düşünüyorsun.

Stock jant 16" zaten... 16 dan 17" ye geçmek pek mantıklı gelmiyor... 18" daha mantıklı diye düşünüyorum...

Stock jant 16" zaten... 16 dan 17" ye geçmek pek mantıklı gelmiyor... 18" daha mantıklı diye düşünüyorum...

Abi ben denedim 18" güzel duruyor fakat yol üzerindeki herşeyden kaçınman gerekecek çok hissettiriyor. Ben şuan için 17" arıyorum güzel bir tane bulursam hemen alacağım ama aklıma yatan bulmakta zorluk çekiyorum. Hem arabayı yormamış olur hemde 18" kadar güzel ve büyük görünüyor.

slm bende seat toledo var 2003 jantlarımı takas etmek istiyorum sıkıldım bu jantlardan artık, siteye koydum ama ilk msjda satıs felan yapamıyormuşuz, sonucta ben jantcı felan degılım sadece yardım istiyorum pazarlamacıda degılım

Geri
Üst Alt