Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu jantı arıyorum

Mertcolakk

Kayıtlı Üye
aracımın jantını beğenmiyorum o yüzden bu jantı arıyorum ama bi türlü bulamadım bu jantı satan biyer varmı veya bi site bana bulabilirseniz çok minnettar olurum yeni-seat-ibiza-2017-3.jpg

aracımın jantını beğenmiyorum o yüzden bu jantı arıyorum ama bi türlü bulamadım bu jantı satan biyer varmı veya bi site bana bulabilirseniz çok minnettar olurum Ekli dosyayı görüntüle 18124

Orjinal olmasın dersen vossen cv5 modeline çok benziyor
Orjinal de bulmak sıkıntılı olur umarım bulursun

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

aracımın jantını beğenmiyorum o yüzden bu jantı arıyorum ama bi türlü bulamadım bu jantı satan biyer varmı veya bi site bana bulabilirseniz çok minnettar olurum Ekli dosyayı görüntüle 18124

Aracın fr jantı bu ama araç daha doğru dürüst yollarda bile görülmedi. Replikasını bulmak zor ya servisten alacaksınız ki ben sordum fr 18” leon jantının tanesine 1800 tl dediler lastik hariç araçla opsiyonel alırsanız ama 2000 tl 4 jant + 4 lastik

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Tercihim Rs6. Janttan yana buna baya benziyor bakabilirsin bence ?

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Geri
Üst Alt