Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu islem nekadar saglikli

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaslar aracimi satiliga cikardim hem gitmemesi hemde cok yakmasindan artik gina geldi satilir satilmaz 1.4 ile devam edicem

ve arastirmam sonucu bu islemi buldum yaptirmayi dusunuyorum teknik konuda fikirlerinizi almak istiyorum
Dünya’da ilk | Remaps

hayırlı olsun can en iyi yorumu yapar herhalede yılmaz

210 bg cok guzel ve cok da pahalı o farka gti dusunulebilir.. ama illa ki leon olacaksa leon'un vites oranlarinda sıkıntı var.

ıyı gorunuyor artı garantili olmasıda guven verıyor..

yurt dısında sankı boylr bır proje vardı??

abi satılık cupra r lar var..hiç düşünme ya füme ya da kocaelindeki siyahı al.bana kısmet olmadı bare sevdiğimiz insanlara kısmet olsun

yılmaz inşallah herşey gönlünce olur kardeşim,
fiyat çok pahalı bence , ayrıca sen daha iyi bilirsin ama sana nacizane tavsiyede bulunmak isterim, 122 lik 1.4 motora o kadar yüklenme yükleneceksen de motor internalleri de değişmesi yatakların dayanıklı olması lazım sadece turbo büyütüp fazla yağı oil catch e atmakla 2 tane silikon hortum takıp ve birde yazılım attıkmı tamam ile olmuyor maalesef bence bir cai ve revo dan bir yazılım birde egsoz yaptır birde kontrol saatleri tak arabana AFR ve EGT çok önemli sonrasında sorunsuz güle güle bin yeni aracına inşallah

araci bir satalim hele gerisini senin gibi bir ustayla konusuruz zaten zafer abim

araci bir satalim hele gerisini senin gibi bir ustayla konusuruz zaten zafer abim

estagfurullah kardeşim bana gelene kadar ne ustalar ne bilgeler var,
ama ihtiyacın olursa bilgim dahilinde her zaman yanındayım yeter ki her şey senin istediğin gibi ve de hayırlısı ile olsun

hayırlısı olsun abi yapılmaz diye bişey yok olabilir garantide veriyorlar, ve orda yazılan şeyler yapılıyorsa bence fiyatı çok uçukta değil, ama arabanın orjinali dışında (ki sende çok iyi biliyorsunki) ne yaparsan yap orjinali gibi sağlıklı olmaz istediği kadar garanti versin her türlüde sorun çıkartır bence. O yüzden o parayı alıcağın arabanın üstüne koyup daha güçlü bişey al abi bence..

Geri
Üst Alt