Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ilandaki son cümleye dikkat?

valla safa üzülme kardeşim 2010 model cupraya bineceksin. ne kadar olursa olsun servis fiyatı bineceğin arabaya değer.

valla safa üzülme kardeşim 2010 model cupraya bineceksin. ne kadar olursa olsun servis fiyatı bineceğin arabaya değer.

yok yaa ne uzulmeye gerek yok sevinmek lazım... Arabayla servisteki elemanların test surusune cıktıklarını dusunemiorum bu arada :)

iyi makas atıyosa doğru olabilir elbet..

GTİ diip geçmeyin sürmeyen bilemez piyasadaki en iyi yol tutuşu bu arabada.. ve bu adamın dediği doğrudur bence çoğu arabayı geçmiştir. Hepsini olmasada..

Ben anlatamadım galba adam cadde flan demıs m3 gectım tarzı konusmus bunlar cok bos laflar.Hıc abartısız eskı arabamla CooperS gectım.Ama nerde trafıkte ama ne sekılde,ısıklardan kalktıgımız anda beyınsız TCS yı kapatmamıs olsa gerek adam kafa cıkardıgı anda yıgıldı arabası :) Bunun ustune benım gırdıgım araya gıremedı:) Tarlabasından harbıyeye kadar arka arkaya gıttım herıf farlarını flan kapadı arkadan tın tın gelırken,o zaman ılanımda bende gectıgım mcS lerden ozur dılerım flan mı yazsaydım :D

Ben anlatamadım galba adam cadde flan demıs m3 gectım tarzı konusmus bunlar cok bos laflar.Hıc abartısız eskı arabamla CooperS gectım.Ama nerde trafıkte ama ne sekılde,ısıklardan kalktıgımız anda beyınsız TCS yı kapatmamıs olsa gerek adam kafa cıkardıgı anda yıgıldı arabası :) Bunun ustune benım gırdıgım araya gıremedı:) Tarlabasından harbıyeye kadar arka arkaya gıttım herıf farlarını flan kapadı arkadan tın tın gelırken,o zaman ılanımda bende gectıgım mcS lerden ozur dılerım flan mı yazsaydım :D

Aynen boş laflar abi:)

tesadüfen bir m3'ü sıkışık trafikte geri bırakmışsa olmuştur o m3'ler!
cadde de c1 ile m3'ü geride bırakmak da mümkün!

düzde herhangi bir varlığı olamaz!

Geri
Üst Alt