Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu iki Cordoba'dan hangisi?

Birkan6161

Kayıtlı Üye
Merhaba :)

Samsundan tayin sebebi ile istanbula taşınan bir abime bakıyoruz aracı..

İstanbulda hafta sonları binecek aracına. Fakat genelde İstanbul - Samsun arası kullanıcak..

2 tane araç buldum ona Cordoba..

Birinin modeli iyi, ötekinin donanımı.. Sizce hangisini seçmeli?

Seat Cordoba 1.4 Elegance 2007 Model 19.750 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 95702551

Seat Cordoba 1.4 Stylance 2005 Model 20.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Füme renk - 83537890

2005 olanın bi artısıda 100 beygir olması tabi.. Benim gönlüm 2005ten yana ama o para verilir mi?

2005 olanı 19 al..dedikleri doğruysa.

2007 nin ilanını veren biraaz kıvırmış gibi ilanda verdikleri bilgiler ile yazdıkları arsında fark gibi alacaksan eğer 2005 derim

2005 model araba nasıl 50bin km oluyor anlamıyorum. Hiçmi binmiyorsunuz arabaya. Bencede 2005 mantıklı

bu fiyatlara dizeli alınır bence fiyatlar yüksek benzinli için

dizel mantıklı ama km garantisi olabilirmi biraz düşündürücü gibi:confused:

fiyatlar sanki biraz yüksek gibi geldi ama illa bu ikisinden biri alınacaksa 2005 olanı alın derim. tabi araç söylendiği gibiyse

Denilenler doğruysa benim gönlümde aslında 2005 olandan yana donanımı ve 100 beygir olmasından dolayı. Yakıt sıkıntı değil o yüzden benzinli olmasının önemi yok. Çok sıkıntı olursa tüp takılır.

Dizel araçlarda var aynı fiyata ama bu km'de ve temizlikte olmuyolar malesef.

Yoksa dizel olarak şu iki aracıda gözüme kestirmiştim.. model iyi ama km bunlara nazaran yüksek diye koymadım bu ilanı :)

Seat Cordoba 1.4 TDI Elegance 2008 Model 22.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 94363462

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...mri-mantikli-takaslara-acigim-69428181/detay/

şuan satılıklarda bi tane toledo var 32 bin istiyolar ama 310 hp araç bence ne yapıp edin gidin onu alın :D

2007 olanın kaputun altındaki keçe bile yok. 2005 olan daha oturaklı duruyor bence.

Geri
Üst Alt