Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu iki araç hakkında bilgisi olan varmı?

Konu, 'Sohbet' kısmında setnogrom tarafından paylaşıldı.

1. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Merhaba ;
    İlandaki iki araç hakkında geçmişi vs hakkında bilgisi olan varmı?
    Toledo hakkında araç 8 tane hasar kaydına sahip hp olarak 110 üzerinde göstermiş aradım açmadı mesajada cevap vermedi bakalım ne diyecek.
    Leon un 3 hasar kaydı var vag organizasyonunada katılmış görenler bilerler varsa bilgi rica edeyim Teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...az-yakiyor-hemde-cok-komforlu-59998607/detay/

Seat Leon 1.9 TDI Stella 2002 Model 21.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 59757841

xx:)

2. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    kırmızı leona bız arkadas ıcın bakmıstık arac karsıdaydı yenı aldı sahıbı sanırım 3 hfta once bakmıstık araca boyasının elden gecmesı lazım ıyıce kaportanında tabı on tampon fıber ve fıyatı cok asagıdaydı 18000 cıvarındaydı.

Bunu beğendi. setnogrom bunu beğendi.
  3. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Sağol Yusuf zaten fiyatı yüksek o ayrı bi meselede boya kaporta işi varsa bakmaya zaten gerek yok.2. el araçta illa kusur olacak tabi ama ben temizini bulana kadar beklemeyi seviyorum Ocak ayına kadar sabredebilirsem 150liklere bakarım.Toledonunda değişmedik yeri kalmamıştır zaten 8 hasarlı kazada

xx

4. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    8 hasarlı aracı alacaksan kaportasını anlayan birine iyice göster derim ki bence hiç yanaşma..sigortaya 8 tane hasar yansıdıysa önde-arkada bir sorun muhtemelen vardır..ve bence çok para istiyor..araç 5 ileri şanzumanlılardan çünkü..

5. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Yok zaten toledo ile ilgilenmiyorum artık lakin leonlada ilgilenmeye lüzum yokmuş boya kaporta sorunu tamponda fiber benim modlama mantığıma biraz ters kaldır araç:)
    Neyse ocak tan sonra leon 1.9tdı 150lik bişiler bakmak en iyisi gidi bakalım kısmet :)

xx

6. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    ya aracın arka bagaj kapagını ve camurlugu ole bı boyamıslarkı sankı spreyle gıbı motoru ıcınde en ufak gazlamada tuman atıyodu arac oncekı sahıbı evlendıgı ıcın sattgını solemıstı ama o fıyata yanasılmaz bıle :)

Sayfayı Paylaş