Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ibiza adam olurmu arkadaşlar

Bence fiyat buysa astarı yüzünden pahalıya gelir ve pert kayıtlı bir aracın olmuş olur.
Yine de Çağlar abi(kamikaze) görürse daha mantıklı bir yorum yapar.

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
uzak dur kardeşim ahı gıtmıs vahı kalmıs 2009-2010 1.6sport ıbızalara bak derım tam sana gore tak tupu de bın pısman olmazsın bu da lınkı

Seat Ibiza 1.6 Sport 2009 Model 27.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 61857132

Seat Ibiza 1.6 Sport 2009 Model 29.250 TL Sahibinden satılık sıfır Beyaz renk - 56927730

kardeş 1.6 motor düşününce aklım i30'a gidiyor. 1.2 tsi olduğu için seata tutuldum aklım çok karışık :))

Bu araçtan vazgeçtim, haklısınız pert kaydı falan bir sürü derdi olacak. Gereksiz görülürse konu silinebilir.

olur olmasına da uğraştığınıza değer mi bilmem

Bu araba adam olur olurda sana olmaz be kardeşim.Bu fiyatın biraz üzerinde daha temiz bir ibiza bulabilirsin.Bu aracın pert kaydı mevcuttur tamiri masrafı falanı filanı derkene sıfır fiyatına denk gelicek neredeyse parası bence hiç yanaşma bile bide yaptırdıktan sonra pert kaydından dolayı neredeyse son kullanıcısı olursun.

Kazasız olsun 1-2 yaş daha eski olsun derim ben...

Geri
Üst Alt