Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu hortum nedir

eneSene

Kayıtlı Üye
Dün aracımın sağ arka tekerleğinin olduğu kısımdan sarkan 50-60 cm uzunluğunda bir hortum gördüm. Bir ucu sağ arka çamurluğun davlumbazın içinden geliyordu. Hafiften asıldığımda düştü. Üzerindeki numaradan internette birşey bulamadım. Bilgisi olan var mıdır?

IMG00055-20120419-1824.jpg

Ekli dosyalar

• IMG00055-20120419-1824.jpg
    IMG00055-20120419-1824.jpg
    96.7 KB · Görüntüleme: 48
iyi usta parça arttrırımış :D hiçbir firkim yok ama umarım fren hdiroliğinin hortumu değildir.

O tarz birşeye benemiyor. Sanki su yada hava tahliye hortumu gibi birşeye benziyor.

benzın deposunun havalandırma hortumu olabilir kardeş !

klima suyunu tahliye eden hortum falan olabilir mi acaba? diyeceğim ama arkadan geliyor olması bunu eliyor gibi.

klimanın havalndırma hortumu ön kısımda olur bu benzın deposunun havalandırması felandır belkide dedıgım gibi

benzin deposunun altındaki deliğin tahliyesidir depo tarafındamı ?

benimde klima suyu tahliye hortumu diyesim geliyo ama eminde değilim:rolleyes:

Evet az önce servis aradı benzin deposunun tahliye hortumuymuş. Teşekkürler herkese.

Geri
Üst Alt