Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Gün Günlerden Pazar Ve Ben Arabamı Bek Sevdim

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Ynt: Bu Gün Günlerden Pazar Ve Ben Arabamı Bek Sevdim

Ellerine sağlık...beğenerek fotoları inceledim. Detaylı bir çalışma olmuş...:thumbup::thumbup::thumbup:

Ellerine sağlık...beğenerek fotoları inceledim. Detaylı bir çalışma olmuş...:thumbup::thumbup::thumbup:

teşekkürler abi elimden geldiğince bundan önce diğer arabalarıma hep böyle şeyler yapmak istedim ama olmadı ilk defa bu hyundaiye çok uğraşıyom öyle :)

ben bi bakım malzemeleri alayım sen arabaya bakışımı gör abi. :)

bakım malzemeleride olunca yıldır yıldır olur araba :) bende önceden düşünüyodum imkan yoktu ama artık havalar da düzeliyo havalar düzelene kadar çeyizi düzecem ararabanın bakım malzemeleriyle :)

bakım malzemeleride olunca yıldır yıldır olur araba :) bende önceden düşünüyodum imkan yoktu ama artık havalar da düzeliyo havalar düzelene kadar çeyizi düzecem ararabanın bakım malzemeleriyle :)

valla bizim buralar biraz müsait olsa insanları kıl olmasa laf söylüyorlar fln bisiklet temizlememe bile ,arabanın dısını kendım yıkayacağım 10 15 tl veriyorm jantlar pislik içinde al desem almaz pis bırakıyolar arabayı onlara yıkatıcağıma 10 15 tl verir bi sonax şampuan alır suyumu alır sabunlar evden hortum bağlar bi güzel durular temizlerim. ama ev 10.katta bayağı para veririm hortum için. :) ama iç bakım malzemeleri alıcam koltukları özenle silicem süpürücem paspasları fırçalıyıcam güzelce tazikli su çokda iyi almıyo fırça daha iyi daha aklımda neler neler. artık daha iyi bakmayı dusunuyorum.

Geri
Üst Alt