Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu fiyata nasıl?..

RCD 510 Taktır orijinal görünsün derim ben öyle yaptım,he illa DVD olsun dersen bu paraya kaliteli birşey olmaz Tarık.

bende jvs dabıl avx-900 var dokunmaTİK bende tavsiye ederim bende çok memnunum

eğer alınıcaksa orj den başkası alınmaz menüleri bile saçma sapan ister pionerr,alpine,sony olsun farketmez menüleri hep aynı saçma sapan ama orj rcd510 ve rns510 diğerlerinden 10 gömlek üstün

tabi özellik olarak bakıldığında diğerleri üstün o ayrı :D

müzik sistemi ile çalıştırcaksan yani kaba deyimi ile tesisattan ses alıcaksan yalnızca pioneer teyp kullanıcaksın 4ncü teybim ve son 2si pioneer artk tecrübe ile sabit,diğerleri öttürmüyo sistemi ve heleki brz yüklü bi sistem ise sadece yazık ediyosunuz parçalara.10çalıcak midlerim navitecthte 6 çalıyomus inan o kdr fark var en basit örneği tabiki basslar vs de değişti her ayar mevcut pioneerlarda.fakat orjinal 4kolon ile dinlicekseniz tabiki öncelikle gözünüze gzl gelen double din alıcaksınız sonuc itibari ile her teypte 4*50 çıkış ztn mevcut:) bunlar şahsi fikrim olmakla beraber pioneer ana ünitelerin mükemmeliyetini dünyada kabul etmiş ztn:) ayrıca menüsü falanda 10numara ya neden saçma sapan geldi sana anlamadım,ne blm arkada özellikle seat logosu duracağına arabam ile benim resmim durması daha gzl sanki:D çok konuşmiyim pionner abi pioneerpuhaha

Geri
Üst Alt