Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu fiyata nasıl?..

uyar mı uymaz mı ya da kalitesi nasıldır bilmiyorum ama hiçbir zaman orjinali gibi güzel durmayacaktır..benim fikrim boşuna para harcamak olur.

pioneer'dan başka teyp yalan bence..ince ayarlarda bi tek onlarda var.bende bunun 8800ı vardı at çöpe gitsin diyim sen anla.pioneerr olayın sonu ana ünitede

rcd 510 falanda geç sen kardesm dinle beni pişman olmazsın.pioneer 3150 aldım 1ay evel 880tl ye,öyle böyle değil bi bak derim;)

izmit sanayide entegre tuning var onun elinde eski aracımda kullandığım seat logolu ve hertürlü özelliği olan dreksiyon kumandasının bile çalıştığı cihaz var..bende de eskiden kalma çerçevesi var düşünüyorsan verebilirim..

ben bdt8800 ı kullanıyorum çok memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım ekran netliği dokunmatiği çok iyi bende ki 7" ve ben 700e almıştım kanka

bu arada tabiki pioneer ile kıyaslamıyorum yanlış anlaşılmasın:) parasına göre iyi

eğer alınıcaksa orj den başkası alınmaz menüleri bile saçma sapan ister pionerr,alpine,sony olsun farketmez menüleri hep aynı saçma sapan ama orj rcd510 ve rns510 diğerlerinden 10 gömlek üstün

tabi özellik olarak bakıldığında diğerleri üstün o ayrı :D

izmit sanayide entegre tuning var onun elinde eski aracımda kullandığım seat logolu ve hertürlü özelliği olan dreksiyon kumandasının bile çalıştığı cihaz var..bende de eskiden kalma çerçevesi var düşünüyorsan verebilirim..

Teşekkür ederim aslında düşündüğüm bişey değil sadece ürün dikkatimi çektik fikir olur birilerine diye konu açayım dedim... :)

Geri
Üst Alt