Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Fiyata bu spoiler olur mu .?

ya hasan gozunu sevım yapma neden olmasın sankı arada cok fark varmıs gbıde hayret etmıssın olabılır neden olmasın herseye konu acmayı bence bırak artık

Gereksiz konu değil, abi 200 270 tl istiyenleri gördükten sonra bu bana garip geldi fiyat uygun babam düşünürse taktırırım. Boyasız kalitesizmidir nedir yani neden bu kadar ucuz 150 tl boyasız fiyat çekiyorlar bunda boya montaj var. garip değil mi . FR yi aldığımız günden beri sahibinden.comu takip ediyorum bir tek farklı olan bu. arabaya taktırırım sonra boyası sulu boya gibi akar gider dandik birşey çıkar sıkıntı yapmasın istiyorum burak abi neden kızıyorsunuz anlamıyorum gereksiz bir konu değil ki . :(

Gereksiz konu değil, abi 200 270 tl istiyenleri gördükten sonra bu bana garip geldi fiyat uygun babam düşünürse taktırırım. Boyasız kalitesizmidir nedir yani neden bu kadar ucuz 150 tl boyasız fiyat çekiyorlar bunda boya montaj var. garip değil mi . FR yi aldığımız günden beri sahibinden.comu takip ediyorum bir tek farklı olan bu. arabaya taktırırım sonra boyası sulu boya gibi akar gider dandik birşey çıkar sıkıntı yapmasın istiyorum burak abi neden kızıyorsunuz anlamıyorum gereksiz bir konu değil ki . :(
hasancım urunu nerde taktırıcaksan ordan al yoksa sıkıntı yasaman cok buyuk ıhtımal zaten bu parca 150 ıle 250 arasında degısıyor montajındada bısey yok sen bıle yapabılırsın cıft taraflı ban bırazda sılıkon

hasan arada 50 tl oynuyo çok da degil maksat sürüm olsun piyasa durgun kış iş yok millete

hasan arada 50 tl oynuyo çok da degil maksat sürüm olsun piyasa durgun kış iş yok millete
abi ilanı yayınlayanın sattığı bir tane bile ürün yok . bu aralar sahibinden.comda sahtekarlar çok iPhonenin cakmaları cıktı cın malı adamlar kargoluyor bir bakıyorsun telefon maket 150 200 kağıt boşa gidiyor . bazılarıda sahte ilanlar açıyor pek sıcak bakmıyorum. Adamında bir tane sattığı birşey yok .:) Birde bu kadar ucuz fıyat cekıyor garıp geldi abi tamam 50 tl büyük fark değil ama bu aralar sahtekarlar çoğalmaya başladı .

abi ilanı yayınlayanın sattığı bir tane bile ürün yok . bu aralar sahibinden.comda sahtekarlar çok iPhonenin cakmaları cıktı cın malı adamlar kargoluyor bir bakıyorsun telefon maket 150 200 kağıt boşa gidiyor . bazılarıda sahte ilanlar açıyor pek sıcak bakmıyorum. Adamında bir tane sattığı birşey yok .:) Birde bu kadar ucuz fıyat cekıyor garıp geldi abi tamam 50 tl büyük fark değil ama bu aralar sahtekarlar çoğalmaya başladı .
hasancım nasıl satısı yok ıkı ve ucuncu lınktekı arkadasın 800 askın yorumu var dıgerının olmamamsının tek nedenı getlı satıs yapmıyordur sahıbındeden cok dolandırıcı var ama genelde elektronık esya bolumunde oluyor onlar bu tarz seylerde cok olmaz zaten carpılmak ıstemıyosan getlı alısverıs dısında alısverıs yapmıycaksın yada elden teslım alıcaksın paylastgın lınklerde sıkıntı yok fıyat normal gıdıp yerlerınde yaptırılabılır dıye dusunuyorum
evet bendekı ve bırcok ksııdekı spoıler fıberdır hasancım

Geri
Üst Alt