Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu fiyata bu Leon sizce uygun mu?

Erkankeles

Kayıtlı Üye
Arkadaslar herkese iyi forumlar yanlis yere actiysam hatali birsey yaptiysam affola.
1 ay once 1.0 eco tsi advance paket 2017 model leon aldim ikinci el. Aracin ozelliklerini ve donanimlarini belirtecegim fiyatiyla siz ustadlardan yorum almak istedim acaba uyguna almis miyim diye malum piyasa cok yuksek. Aractan memnunum yakit ve performans ancak arkadaslarim fiyati yuksek buldular size danisayim dedim.
Ozelliklere gelirsek:
Advance paket
-Sunroof+alcantra doseme+8inc ekran geri gorus kamera
-full link aktif
-beyaz renk
-ic aydinlatma led (ayak kismi da) bu standart mi bilmiyorum ama yazayim dedim.
Ekstralara gelirsek :
- krom pedallar
-bagaj havuzu
-2+2 yil garanti
-cam film+kaput koruma+seramik kaplama
-4 adet sifir kis lastigi uzerinde ( orjinal lastikler bende)
Tum bu donanimlarla 9.000km de hasarsiz (ekper kontrollu) aracimi 97.000tl ye aralik ayi basinda aldim.
Yorumlarinizi bekliyorum. Herkese simdiden iyi seneler.

Arkadaslar herkese iyi forumlar yanlis yere actiysam hatali birsey yaptiysam affola.
1 ay once 1.0 eco tsi advance paket 2017 model leon aldim ikinci el. Aracin ozelliklerini ve donanimlarini belirtecegim fiyatiyla siz ustadlardan yorum almak istedim acaba uyguna almis miyim diye malum piyasa cok yuksek. Aractan memnunum yakit ve performans ancak arkadaslarim fiyati yuksek buldular size danisayim dedim.
Ozelliklere gelirsek:
Advance paket
-Sunroof+alcantra doseme+8inc ekran geri gorus kamera
-full link aktif
-beyaz renk
-ic aydinlatma led (ayak kismi da) bu standart mi bilmiyorum ama yazayim dedim.
Ekstralara gelirsek :
- krom pedallar
-bagaj havuzu
-2+2 yil garanti
-cam film+kaput koruma+seramik kaplama
-4 adet sifir kis lastigi uzerinde ( orjinal lastikler bende)
Tum bu donanimlarla 9.000km de hasarsiz (ekper kontrollu) aracimi 97.000tl ye aralik ayi basinda aldim.
Yorumlarinizi bekliyorum. Herkese simdiden iyi seneler.
Sahibinden ilanlarından bildiğim kadarıyla aynı fiyata benzer donanımlarda araçlar mevcut. Bence normal.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

geçen sene 97'e neler alınıyordu? bu gidişle seneye de 97bin'e 2016 ibiza alınır, hemde manuel XD.

Hayırlı olsun. 2. elde ucuza pahalıya almaktan daha önemlisi temiz araba almak. 3 5 aşağı yukarı insanı üzmez. arabada hiç bir sıkıntı çıkmasın yeter. kazasız belasız güzel mutlu günlerde sürün inşallah.

Şuanki durum malesef iç açıcı degil malum sitede herkes aracın üzerine 5 bintl kafadan koymus durumda haklılarda allah sonumuzu hayrede

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese tesekkur ederim suan ulkenin gelmis oldugu durum normal sartlarda 60-70bin bandindaki araclara 100e yakin fiyatlar vermemize sebep oluyo. Bu konuyu 2018 aralik ayinda eminim ucuzmus diye bahsederek hortlatacagiz. Hepinize kazasiz huzurlu saglikli bir yil diliyorum.

Fiyatı çok diyen arkadaşlarınız gidip daha uyguna daha donanımlı ve yüksek model bir araç alabilirler bence. ;) Hem artık aracı almışsınız. Yüksek olsa ne olacak düşük olsa ne olacak? Siz zevkini almaya bakın. Hayırlısı olsun.

Fiyatı çok diyen arkadaşlarınız gidip daha uyguna daha donanımlı ve yüksek model bir araç alabilirler bence. ;) Hem artık aracı almışsınız. Yüksek olsa ne olacak düşük olsa ne olacak? Siz zevkini almaya bakın. Hayırlısı olsun.
Suan oyle yapiyorum tesekkur ederim :)

Geri
Üst Alt