Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu fatura normalmi sizce..?

CanKan00

Kayıtlı Üye
gecen sene değiştirdiğim motor yağını 1sene dolduğu için değiştirme zorunluluğu doğdu fakat anormal gelen bişiler var sanki 4lt kapasitesi olan motor yağ haznesine 1,8kg yağ konulurmu yada eklenirmi..?+ fren diskleri değişiminden sonra muhakkak balatalarınında değişmesi zorunlumudur,yada balatalarının ömrü bitmediyse zımparalanıp yeniden takılması doğru bi işlemmidir..:confused:

10w/40 sentetik koyulan yağ 1,8 litre faturada yazan 68.45tl kdv hariç
yağ değişim işçiliği 70tl kdv hariç..yazıyor konuya açıklık getirirmisin mert :)

balatalar konusunda yapılan işlemde bi sıkıntı olmayabilir balatalar iyiyse sadece sıkıntı disklerdeyse diskler değişir sadece ama yağ konusunda su var ben cordoba tdı aracıma 5W/30 001 yağ koyuyorum onunda 5 ltsi 100tl sen 10W/40 koydurmuşsun oda 70tl civarında 4lt si yazılan fiyat dogru ama miktarında bir hata var sanırım 1.8lt değildir zaten 1.8 lt olsa 70 tl olamaz

balatalar konusunda yapılan işlemde bi sıkıntı olmayabilir balatalar iyiyse sadece sıkıntı disklerdeyse diskler değişir sadece ama yağ konusunda su var ben cordoba tdı aracıma 5W/30 001 yağ koyuyorum onunda 5 ltsi 100tl sen 10W/40 koydurmuşsun oda 70tl civarında 4lt si yazılan fiyat dogru ama miktarında bir hata var sanırım 1.8lt değildir zaten 1.8 lt olsa 70 tl olamaz
10w/40 Sentetik Yağ 180 KG / :68.45 tl kdv hariç..aynen faturada böyle yazıyor.

gecen sene değiştirdiğim motor yağını 1sene dolduğu için değiştirme zorunluluğu doğdu fakat anormal gelen bişiler var sanki 4lt kapasitesi olan motor yağ haznesine 1,8kg yağ konulurmu yada eklenirmi..?+ fren diskleri değişiminden sonra muhakkak balatalarınında değişmesi zorunlumudur,yada balatalarının ömrü bitmediyse zımparalanıp yeniden takılması doğru bi işlemmidir..:confused:

10w/40 sentetik koyulan yağ 1,8 litre faturada yazan 68.45tl kdv hariç
yağ değişim işçiliği 70tl kdv hariç..yazıyor konuya açıklık getirirmisin mert :)

Valla Erhan ben bir şey anlamadım bu faturadan . Disk değişiyorsa balata değişecek o doğru lakin 1,8 kg mı nasıl 68,45 + kdv oluyor o konuya kafam basmadı. Ayrıca yağ 4,5 lt olmalıdır. Zira 4 lt lik eğer bidon yağ kullanılmıyorsa ki öyle bile olsa bir önceki araçtan kalan yarın bidon kullanılarak 4,5lt kullanılır. Birde sen faturayı eve geldikten sonra mı inceledin ?

kim ilgilendi seninle serviste?
mutlu mu ilgilendi yoksa yeni bir genç eleman var omu?

kim ilgilendi seninle serviste?
mutlu mu ilgilendi yoksa yeni bir genç eleman var omu?
danışman olarak esra hanımın masasına oturmamla kalkmam bir oldu seata mutlu bakıyor diyerek mutlunun ellerine teslim oldum yine malesef :(

aracımla mustafa usta diye biri ilgilendi

ben bugün aldım BP 0-30 yağ 1 Litre 28 TL idi...

Valla Erhan ben bir şey anlamadım bu faturadan . Disk değişiyorsa balata değişecek o doğru lakin 1,8 kg mı nasıl 68,45 + kdv oluyor o konuya kafam basmadı. Ayrıca yağ 4,5 lt olmalıdır. Zira 4 lt lik eğer bidon yağ kullanılmıyorsa ki öyle bile olsa bir önceki araçtan kalan yarın bidon kullanılarak 4,5lt kullanılır. Birde sen faturayı eve geldikten sonra mı inceledin ?
evet acelem vardı faturaya göz ucuyla bakarak vede mustafa ustanın çok iyi ilgilenmesine güvenerek ayrıldım.. gelince çaktım durumu

danışman mutlu bezmez'in sinsi sinsi sırıtmasından anlamalıydım :mad:

valla mutlu ben gittiğimde çok güzel ilgileniyor.çok da güzel iş çıkartıyor. vw sitesinden çok arkadaşımın işini çözdü uygun şekilde bugüne kadar. bence sen derdini anlatamadın yada onlar yanlış anladı.

balataların degısmesı normal,sırıf dısklerde eskı balata kullanılmaz,yagın mıktarı konusunda yanlıs yazmıslardır mutlaka ,kazıklıcak olsalar o kadar yag ıcın o fıyatı da koymazlar bence

Geri
Üst Alt