Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu farklilik nedir ?

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

Guest
arkadaslar aksam cektigim fotolarda yeni farkettigim garip bir durum var.. soldaki fotoya bakarsaniz on kapida sanki film varmis gibi bi farklilik var.. gunduz fotolarinda yok sagda goruldugu uzere.. arka kapida ufak bir cizik vardi, boyasida gitmemisti, ama cizginin oldugu yer cizik boyunca belli belirsiz ezikti, dikkatli bakilmayinca farkedilmeyen biseydi yani .. gecenlerde aero takilirken o da aradan ciksin dedim o yuzden boyanmisti, .. alttaki imzada aerodan sonra onda da yok gorunuyor.. nedir olay bilgisi olan var mi :(
Ekli dosyayı görüntüle 2762Ekli dosyayı görüntüle 2763

Abı anladıgım kadarıyla boyadan mı suphelenıyosun sen

Ona bakarsan ilk resimde sanki arka tamponda da var abi.. Bence hafif bi ton farkı var buda foto makinesinde ışıkta çok belirgin durmuş.. Bi nxt ile cila yaptıkmı hiç belli olmaz abi o ;)

Ona bakarsan ilk resimde sanki arka tamponda da var abi.. Bence hafif bi ton farkı var buda foto makinesinde ışıkta çok belirgin durmuş.. Bi nxt ile cila yaptıkmı hiç belli olmaz abi o ;)

safak arka aero takilmisti.. sonra da meguiars da nxt yaptirmistim

can boyadan supheleniyorum, isik yanilsamasi olsa direk kapi boyunca olmaz .. farkli lokasyonda bi foto daha var onda da var.. ama gunduz fotolarda yok

Ben de ılk etapta fotoluk b durum mu dıye baktım ama benım gordugm arka camurluk ve dıregı arka kapı ıle aynı on kapı kırlı gıbı daha koyu duruyor sankı tutturamamıslar gıbı rengı dıcem ama bu sefer arka camurlukta kapı ıle aynı renkte onun acıklaması olmıcak abi

Abi başka yerde çekilen resimde de mi böyle çıktı.. o zaman renk tutturamamıslar dicem ama gündüz fotoda hiç belli deil.. Acaba yeni boyada foto çekerken vernikten vs. ışık yansıma yaparda renk ton farkedermi ? Sizler fotodan daha ii anlıyorsunuz ama..

Abi başka yerde çekilen resimde de mi böyle çıktı.. o zaman renk tutturamamıslar dicem ama gündüz fotoda hiç belli deil.. Acaba yeni boyada foto çekerken vernikten vs. ışık yansıma yaparda renk ton farkedermi ? Sizler fotodan daha ii anlıyorsunuz ama..

safak gunduz fotosundan cok arabanın boyasına en ıyı gece ısık altında bakıldıgını soylerler cok net boya farkları ortaya cıkıyormus

Ben de ılk etapta fotoluk b durum mu dıye baktım ama benım gordugm arka camurluk ve dıregı arka kapı ıle aynı on kapı kırlı gıbı daha koyu duruyor sankı tutturamamıslar gıbı rengı dıcem ama bu sefer arka camurlukta kapı ıle aynı renkte onun acıklaması olmıcak abi

can; sanirim onu da boyamislar, biri vurup kacmisti arka tampona.. camurluk kisimda tamponla kesistigi yerde cok ufak cizik olusmustu.. sanirim onun icin orayida boyadilar .. bu durumda arka tampon yeni aero zaten, arka camurluk ve kapi boyaninca kapi farkli kaldi oluyor sanki :confused:

Geri
Üst Alt