Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu egzoz u taksam ? Sizin fikirleriniz ?

Micqrop

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Fotoğraflarını eklediğim egzozumu 1.4tdi 3silindir ibizamdan sökmüştüm. İbizamın benden önceki sahibi satın almış orjinal olduguna dair belgeleri bana vermişti.
Şimdi gelelim mühim sorunuma
1.4tsi aracıma egzoz takmak istiyorum yada egzoz dan bir ses çıksında sorunsuz nasıl çıkarsa çıksın kısacası.
Son susturucu iptal olayını çok araçtırdım ve tsi larda alt devirleri yavaşlattığını performans kaybı oldugunu birçok kişinin tecrübesi ile gördüm onayladım.
Alt devirlerde performans kaybı olmaması için bu egzoz u takmayı düşünüyorum
Sizce bunu son susturucuya taksam gene de alt devirlerde performans kaybı yaşarmıyım ?
Dizel yada benzinli egzozu diye birşey varmıdır ? Resimdeki egzoz dizel arabalar için tasarlanmış bir egzoz olabilir mi ?
Bilgi sahibi arakdasların yorumlarını bekliyorum
Saygılar.

Ekli dosyalar

• IMG_1316.JPG
    IMG_1316.JPG
    712.1 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_1317.JPG
    IMG_1317.JPG
    639 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_1318.JPG
    IMG_1318.JPG
    777 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_1319.JPG
    IMG_1319.JPG
    1,019.9 KB · Görüntüleme: 31
Valla kardeşim mahallede komsun kalmaz sesi yüzünden

O kadar mı diyorsunuz mehmet bey :)
Dizel için bir egzoz değildir inş dizel benzinli hepsine takılıyodur.
Bugun takarsam bugun yada cumartesi takıp video paylasacagım :)

polisin olduğu yerden geçemezsin anında cezayı basarlar ve bağlarlar.çok bağıran egsozu kimse kabul etmez kendinizi o sesi dinleyenın yerıne koyun derim :)

Hazin son.
Egzozu taktik saat 20.00 civarlarında. Çıkan ses o kadar tok ki bayıldım. Yola çıktım asildim 3200devirlerdr catirdadi ve ses haddinden çok fazla cikti. Ben bu kadar sesle basa çıkamam. Soktuk stock hale getirdik.
Ariza lambası yakmadi motor da herhangi bir terslik olmadı. Ben dizel aracimda ses alıyordum bu egzozdan tok guzel bir ses ve dizel e artı güç katıyor gibi hissediyordum. Dizel arabasına almak denemek takmak isteyen olursa ankarada verebilirim benim gibi heves atmak isteyene kullansin geri getirsin.

Hazin son.
Egzozu taktik saat 20.00 civarlarında. Çıkan ses o kadar tok ki bayıldım. Yola çıktım asildim 3200devirlerdr catirdadi ve ses haddinden çok fazla cikti. Ben bu kadar sesle basa çıkamam. Soktuk stock hale getirdik.
Ariza lambası yakmadi motor da herhangi bir terslik olmadı. Ben dizel aracimda ses alıyordum bu egzozdan tok guzel bir ses ve dizel e artı güç katıyor gibi hissediyordum. Dizel arabasına almak denemek takmak isteyen olursa ankarada verebilirim benim gibi heves atmak isteyene kullansin geri getirsin.
1.6 tdi leona da olur mu acaba? Ücret olarak ne düşünüyorsunuz?

Hocam ben 1.4tdi ibizamdan sokmustum. Benim ihtiyaç fazlam. Deneyelim istediğiniz sesi veriyorsa fiyat konusuruz.

Geri
Üst Alt