Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu egzoz u taksam ? Sizin fikirleriniz ?

Konu, 'Tuning' kısmında Micqrop tarafından paylaşıldı.

1. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    Merhabalar,
    Fotoğraflarını eklediğim egzozumu 1.4tdi 3silindir ibizamdan sökmüştüm. İbizamın benden önceki sahibi satın almış orjinal olduguna dair belgeleri bana vermişti.
    Şimdi gelelim mühim sorunuma
    1.4tsi aracıma egzoz takmak istiyorum yada egzoz dan bir ses çıksında sorunsuz nasıl çıkarsa çıksın kısacası.
    Son susturucu iptal olayını çok araçtırdım ve tsi larda alt devirleri yavaşlattığını performans kaybı oldugunu birçok kişinin tecrübesi ile gördüm onayladım.
    Alt devirlerde performans kaybı olmaması için bu egzoz u takmayı düşünüyorum
    Sizce bunu son susturucuya taksam gene de alt devirlerde performans kaybı yaşarmıyım ?
    Dizel yada benzinli egzozu diye birşey varmıdır ? Resimdeki egzoz dizel arabalar için tasarlanmış bir egzoz olabilir mi ?
    Bilgi sahibi arakdasların yorumlarını bekliyorum
    Saygılar.

Ekli Dosyalar:

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.748
    5.599
    113
    Valla kardeşim mahallede komsun kalmaz sesi yüzünden

3. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    O kadar mı diyorsunuz mehmet bey :)
    Dizel için bir egzoz değildir inş dizel benzinli hepsine takılıyodur.
    Bugun takarsam bugun yada cumartesi takıp video paylasacagım :)

4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    polisin olduğu yerden geçemezsin anında cezayı basarlar ve bağlarlar.çok bağıran egsozu kimse kabul etmez kendinizi o sesi dinleyenın yerıne koyun derim :)

5. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    Hazin son.
    Egzozu taktik saat 20.00 civarlarında. Çıkan ses o kadar tok ki bayıldım. Yola çıktım asildim 3200devirlerdr catirdadi ve ses haddinden çok fazla cikti. Ben bu kadar sesle basa çıkamam. Soktuk stock hale getirdik.
    Ariza lambası yakmadi motor da herhangi bir terslik olmadı. Ben dizel aracimda ses alıyordum bu egzozdan tok guzel bir ses ve dizel e artı güç katıyor gibi hissediyordum. Dizel arabasına almak denemek takmak isteyen olursa ankarada verebilirim benim gibi heves atmak isteyene kullansin geri getirsin.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  6. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    1.6 tdi leona da olur mu acaba? Ücret olarak ne düşünüyorsunuz?

7. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    Hocam ben 1.4tdi ibizamdan sokmustum. Benim ihtiyaç fazlam. Deneyelim istediğiniz sesi veriyorsa fiyat konusuruz.

Sayfayı Paylaş