Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu da Benim Seat Cordobamm

Maşallah allah kaza bela vermesin buluşmalarada bekleriz

Beni EDS ler İYİ tanır

Nazar değmesin çok güzel duruyor aracınız iyi günlerde kullanın aracınızı

kurye ile elden teslime verildi

maşallah cordobanın her haline bayılıyom :) hoşgeldiniz...modifiye yaparız aracına takipte kalın :)

Teşekürler. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağolun varolun. Açıkçası modifiye konusunda biraz yardıma ihtiyacım var. Öncelikli olarak gündüz ledi taktırmak istiyorum. Bu konuda önerisi olan arkadaşlarla fikir alışverişi yapmak isterim. İkinci olarak koltuk kılıfı konusunda önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler abiler.

Maşallah nazar değmesin, kılıfta ankarada bi firma var modele özel dikiliyor orjinal kılıf gibi oluyor sahibindende ilanı var 170 tl ibiza içindi. Konusunu biyerlerse görmüştüm de nerdeydi? Ortopedik kılıflar 120-150 arası zaten angaraya yolun düşerse işine yarayabilir.

Geri
Üst Alt