Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu da benim leon'um

şu zamana kadar 1 defa fiber ön tampon gördüm ve inceledim canlı olarak..ya da fiber olduğunu bildiğim diyelim..
Leon için ön aero'ydu..doğru dürüst oturmuş gibi bi hali bile yoktu..en son düşmüştü galiba tampon komple yere kendi kendine..forumdan Emre abinin arabasındaydı..orjinale dönüp çıkartmıştı zaten sonradan sanırsam..illaki daha kaliteli fiber tamponlar vardır ama yazdığım örnekten ötürü uzak durmak daha iyi gibi sanki..

şu zamana kadar 1 defa fiber ön tampon gördüm ve inceledim canlı olarak..ya da fiber olduğunu bildiğim diyelim..
Leon için ön aero'ydu..doğru dürüst oturmuş gibi bi hali bile yoktu..en son düşmüştü galiba tampon komple yere kendi kendine..forumdan Emre abinin arabasındaydı..orjinale dönüp çıkartmıştı zaten sonradan sanırsam..illaki daha kaliteli fiber tamponlar vardır ama yazdığım örnekten ötürü uzak durmak daha iyi gibi sanki..

beni de düşünderen tek olay bu oturma meselesi..zaten almaya daha çok var belki o zamana kadar daha fazla param olur direk cupra alırım..kim öle kim kala

bu araca cupra tampon çok yakışır alevlendirmek gibi olmasın:D

Geri
Üst Alt