• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

bu da benim leon'um

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
şu zamana kadar 1 defa fiber ön tampon gördüm ve inceledim canlı olarak..ya da fiber olduğunu bildiğim diyelim..
Leon için ön aero'ydu..doğru dürüst oturmuş gibi bi hali bile yoktu..en son düşmüştü galiba tampon komple yere kendi kendine..forumdan Emre abinin arabasındaydı..orjinale dönüp çıkartmıştı zaten sonradan sanırsam..illaki daha kaliteli fiber tamponlar vardır ama yazdığım örnekten ötürü uzak durmak daha iyi gibi sanki..

- 48 -

Kayıtlı Üye
İsim
Varol VARDAR
Nereden
İstanbul
şu zamana kadar 1 defa fiber ön tampon gördüm ve inceledim canlı olarak..ya da fiber olduğunu bildiğim diyelim..
Leon için ön aero'ydu..doğru dürüst oturmuş gibi bi hali bile yoktu..en son düşmüştü galiba tampon komple yere kendi kendine..forumdan Emre abinin arabasındaydı..orjinale dönüp çıkartmıştı zaten sonradan sanırsam..illaki daha kaliteli fiber tamponlar vardır ama yazdığım örnekten ötürü uzak durmak daha iyi gibi sanki..
beni de düşünderen tek olay bu oturma meselesi..zaten almaya daha çok var belki o zamana kadar daha fazla param olur direk cupra alırım..kim öle kim kala

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Plaka
54 HN 777
Allah nazardan saklasın :)

LeonRider

Kayıtlı Üye
İsim
Serhat KESER
Nereden
İstanbul
bu araca cupra tampon çok yakışır alevlendirmek gibi olmasın:D

- 48 -

Kayıtlı Üye
İsim
Varol VARDAR
Nereden
İstanbul
bu araca cupra tampon çok yakışır alevlendirmek gibi olmasın:D
evt bence de çok yakışır..hissediyorum damarlarımda..bakalım bilmiyorum..olaylar beni nereye götürecek ama şimdilik uzak..inşeAllah

Üst Alt