Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu da benim leon'um

aracın çok temize benziyo abi maşallah evet buna bi 5lik yay ve jant çok değiştirir ve harika durur hava filtresini de kuru aem ile değiştirdin mi tmmdır:eek:key:

16V de Aem kullanmasına gerek yok abı,map sensoru oldugundan mafsız cok mutlu b dunyası var 16v in :) ısterse emmenın onune tul gersın yeterkı ıcerı pıslık gırmesın:D

16V de Aem kullanmasına gerek yok abı,map sensoru oldugundan mafsız cok mutlu b dunyası var 16v in :) ısterse emmenın onune tul gersın yeterkı ıcerı pıslık gırmesın:D

teşekkürler..can sende kaçlık yay vardı ve ne kullanıyordun..bi yay konusu açayım..

teşekkürler..can sende kaçlık yay vardı ve ne kullanıyordun..bi yay konusu açayım..

ne yazıkkı bende yay yoktu abı ımzamdakı olmasını ıstedıgım halıydı :) yay olarak 5 lık en guzelı mk1 de cunku 3,5 ıle cok bsey degısmıyor

ne yazıkkı bende yay yoktu abı ımzamdakı olmasını ıstedıgım halıydı :) yay olarak 5 lık en guzelı mk1 de cunku 3,5 ıle cok bsey degısmıyor

evt 3.5 taktım ilk bu ne dedim bazen bakıyorum güzel bazen de yetmiyor...biraz daha düşük olsa deyip duruyoum..bakacağım bir çaresine..

fiber tampon alma bence Varol abi..

Geri
Üst Alt