• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

bu da benim leon'um

- 48 -

Kayıtlı Üye
can gibi çekemedik resimleri ama şimdilik idare eder..o usta eller bir gün bizim aracı fotograflar inşallah

kurtbil

Kayıtlı Üye
mk1 ın hastasıyız:) Yay lazım abı oncelıkle,o fıltre borusunu da b amyantla flan sarmala ızole et,motorun hemen yanına da b duvar yapsan cok guzel ısı kalkanı oluyor,kazasız belasız kullanırsın ınsallah ;)

- 48 -

Kayıtlı Üye
mk1 ın hastasıyız:) Yay lazım abı oncelıkle,o fıltre borusunu da b amyantla flan sarmala ızole et,motorun hemen yanına da b duvar yapsan cok guzel ısı kalkanı oluyor,kazasız belasız kullanırsın ınsallah ;)
evt boruyu sarmalayacağım bugün aklımda idi gittim sanayiye usta nın başı kalabalık dı..bende gezmek istiyordum çıktım sonraya bıraktım ve oraya bir duvar yapacam o da aklımda..şimdilik o plastik kalkan var üstünde..ama hoşuma gitmiyor..istanbul'a gelince belki filtreyi bile değiştirebilirim..çünkü kuru değil..bu boruyu bulabildim buna pek uyan boru yok..
yay gelince üstünde 3,5 yay var zaten bazen görüntüsü beni de kesmiyor..ama anlamadım parmağımı sokunca 2cm gibi bir boşluk var..giderken daha alçak duruyor..(başkası kullanırken baktım)
dedim ya resimleri usta ellerin çekmesi lazım..

Jerky

Kayıtlı Üye
Abi jantları değiştirip, bi jantlık işi var :) Motor ne var abi üzerinde? 8v galiba?

maşallah, kazasız belasız :)

- 48 -

Kayıtlı Üye

patrıot

Kayıtlı Üye
maşşallah allah kaza bela vermesın bu cms pomonaların yakışmadıgı bır arac yok gıbı

- 48 -

Kayıtlı Üye
maşşallah allah kaza bela vermesın bu cms pomonaların yakışmadıgı bır arac yok gıbı
teşekkür ederim
aldığımda üstünde idi ben çok kollu seviyorum..şimdi durumum sıkışık..yazın lastik alırken jant da alayım dedim jant cı bana abi üsütndekiler güzel dedi..kaldım..herkes kalsın diyo..ben de değiştirmek istiyorum..şimdi istesemde değişteremem..

Üst Alt