Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu da benim leon :)...

gulerokan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mrb, bu da benim leon:)

Ekli dosyalar

• leoonn (6).jpg
    leoonn (6).jpg
    36.3 KB · Görüntüleme: 155
  • Fotoğraf0037.jpg
    Fotoğraf0037.jpg
    34.5 KB · Görüntüleme: 154
  • DSCF5275.jpg
    DSCF5275.jpg
    10.8 KB · Görüntüleme: 150
  • DSCF5263.jpg
    DSCF5263.jpg
    10.8 KB · Görüntüleme: 148
  • DSCF5226.jpg
    DSCF5226.jpg
    8.3 KB · Görüntüleme: 149
Allah nazarlardan saklasın çiziksiz kazasız belasız günlerde güle güle kullan kardeşim.Yalnız konu üye otomobilleri bölümünde olmalıydı yeri yanlış Moderatör arkadaşlar konuyu taşıyacaktır yerine.

Allah nazarlardan saklasın çiziksiz kazasız belasız günlerde güle güle kullan kardeşim.Yalnız konu üye otomobilleri bölümünde olmalıydı yeri yanlış Moderatör arkadaşlar konuyu taşıyacaktır yerine.

Teşekkürler arkadaşlar, hmm bilmiyordum oraya açacağımı taşınırsa ii olur ozaman:)

maşallah kazasız belasız inşallah :eek:key:

allah kaza bela vermesin kardesim masallah cok güzel araban bi hatası vardı arabanın onuda düzelttim sticker deki hatayı :D:eek:key: birazcık cakma oldu ama scw nin asaleti yeter logo gönüllerde ;)

Geri
Üst Alt